Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is volt ilyen, hogy...

Géza1984 kérdése:

Másnak is volt ilyen, hogy ennyi idős embrional nem volt szívhang? 6. hét

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy kérdésem lenne :feleségem a 6. hét végén volt 0. uhn. Az orvos még nem látott szivmukodest, de e ettől eltekintve azt mondta még bármi lehet. Április 8-án volt a beültetés és 5 napos embriot kaptunk vissza. Picit aggodunk, hétfőn kell vissza mennünk. Mika tapasztalatok e téren? Másnak is volt ilyen, hogy ennyi idős embrional nem volt szívhang?

#6 hetes #ninvs szívhang
2017. máj. 12. 05:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mekkora az embrió?
2017. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lombikos vagyok én is. Pont 6 hetesen voltam ultrahnagon, akkor még nem volt szívhang. 6+5-ön már igen.
2017. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a8. hét végén nincs szívhang, ráértek akkor kétségbeesni. Kitartást
2017. máj. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még a 6. hét végén szívhang.
2017. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönjük a sok biztató üzenetet. Hát hogy mekkora pontossan azt nem tudjuk. A doki csak annyit mondott a paromnak, hogy most még nagyon pici de olyan 6.hét 5 napos, de pulzálast még nem látott. De hogy ez még nem jelent semmit. Amíg nem vérzik, addig jó. Aztán hogy menjünk 2 hét múlva, de mi addig nem tudunk várni :) Akkor mondta, hogy jó, akkor jövő héten. Már akkor is tobbet fog latni. Egyébként. Ha valakinek vannak még ilyen tapasztalatai, nyugottan írjátok meg 😊 És kérlek drukkoljatok 😊
2017. máj. 12. 16:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Hát sajnos úgy tűnik nem sikerült. Azt mondta a doki a páromnak, hogy 7het+4 naposan még mindíg nincs sziv pulzálas. Hogy úgy néz ki még állt a fejlődésben. De meg azért jövő hét hétfőig szedje tovább a progesteront, akkor meg megnezi, de szerinte már nem lesz belőle semmi. 🙁
2017. máj. 16. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!