Terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Tehát az a problémám,hogy a barátommal már 3 éve megszakitásos módszerrel védekezünk (sajnos,mostmár megbántam) és vigyázni fogok legközelebb,de nagyon megbiztam benne.És most utoljára március 26-án jött tehát ma már 43 napja,és ma 13napja késik.Csináltam két tesztet ami negatív lett,a hasam szokott néha néha fájdogálni,de nem erősen.Pattanás is jött ki rajtam meg a hasam felvan puffadva de ennyi.Már nagyon stresszelem magam emiatt és lehet az tolja ki ennyire,C-vitamint is mindennap szedek.A multkorinál is (februar-marciusnal) 37napon jött meg, de egyébként a ciklusaim 28-32 nap között jöttek meg. Nagyon szépen köszönöm ha válaszol !!!nagyon aggódok ne hogy baba legyen.még nagyon korai lenne!Tegnap elkezdett lenni vizes folyásom,és a derekam is nagyon fájt.Végül ma hálistennek meg is jött.Ugye akkor nem lehetek terhes?
2017. máj. 12. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem valószínű,de csinálj még egy tesztet.
2017. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy terhes de mire jó ez a megszakításos "védekezés"? Valaki elárulhatná. Ha korai lenne még egy baba akkor mirt nem szedsz gyógyszert vagy vesztek gumit? Lehet legközelebb nem lesz ilyen szerencséd és teherbe esel.
2017. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom igazatok van.Köszönöm hogy írtatok,hétfőn van időpontom a nőgyógyásznál és iratok fel fogamzásgátlót!Köszi mégegyszer!:)
2017. máj. 12. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Igen,terhes vagy-e
2017. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
AZ ilyen hülyéktől kiméljen meg az isten mint amilyen te vagy :D
2017. máj. 12. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Már ne is haragudj,nem én kérdezek hülyeséget
2017. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!