Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja védekezés nélkül voltam együtt a barátommal (tudom, tudom), de nem ment el bennem. Azóta meg is jött rendesen, élénk is volt meg bő, darabos mint mindig. Akkor kezdtem fogamzásgátlót szedni, már csak egy szem van az első levélből, eddig semmi mellékhatást nem éreztem, a héten viszont kicsit 'érzem' a méhem, nem fájdalmas kicsit olyan mintha fel lennék puffadva. Barátnőm szerint terhes lehetek, hiába megjött. Én nem tudom, de tesztelni fogok mindenképpen a jövőhéten, addig kíváncsi lennék hogy volt-e valaki már így.
2017. máj. 5. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1,"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."

2,Rossz kategória

3,Ha a barátnőnk velünk egy szinten van ne tőle kérjünk tanácsot

4,Menstruáció mellett nem létezik terhesség.Amikor arról hallunk,hogy valakinek vérzése volt terhesség alatt,akkor nem rendes vérzésre kell gondolni,hanem pecsételő "vérzésre",ami inkább barnázás vagy rózsaszínes valami és hormonprobléma okozza.

5,Ha már gyógyszert szedsz tudhatnád,hogy ez egy hormonkészítmény,ami teljesen megbolygatja a teljes hormon-háztartásod,ami pedig kihat az egész testedre,és a pszichés állapotodra is.

Ebből pedig az következik,hogy rengeteg mellékhatása lehet,köztük ez is,illene legalább a betegtájékoztatót elolvasni.

És ha már ott vagy,akkor ajánlom figyelmedbe a trombózishajlam topikot.

2017. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod:) gondolkodtam hogy melyik kategóriába tegyem, de itt olvasgattam szóval itt maradt.

én is érzem hogy ez a gyógyszer miatt lehet, de eddig semmi nem jelentkezett ezért furcsállottam. Igazából csak megnyugtatására van szükségem, ez is az, sajnálom, tudom hogy mindenki unja a hasonló buta kérdéseket. A terhesség alatti vérzésről meg alig találtam értékes infót, mindenki a 'barátnője' az 'ismerőse' az 'anyukája' volt így.


Ettől függetlenül meg várok választ:)

2017. máj. 5. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne tőlünk várj megnyugtató választ,a teszt eredményen múlik minden.

Az után a bizonyos aktus után 2 héttel már tesztelhettél volna.

Azt sem értem,hogy miért vársz jövő hétig..

2017. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!