Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire lehetésges, hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetésges, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátnőmmel elveszitettük a szüzességünket, mindketten 18 évessek vagyunk, teljesen tapasztalatlanok.

Az első 7-8 percben nem használtam óvszert(nem mentem el,és nem is voltam a közelében,hogy elélvezzek),és mivel pont tegnap múlt el neki mennyire lehetséges hogy az úgynevezett előváladéktól (nem konkrétan orgazmus előtti, hanem ami aktus közben jön) terhes lehet.Mert egyesek szerint pont a legveszélyesebb napot választottuk, nem tudom mennyire igaz ez.

Valahogy ki lehet deriteni már másnap is, hogy terhes-e?



2017. máj. 8. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon kevés esély van rá, de nem 100%-ig kizárható a terhesség. Aktus utáni 14. napon lehet leghamarabb tesztelni, addig fölösleges. Ezzel ne játszatok a jövőben, vagy húzzál végig gumit, vagy szedjen fogamzásgátlót a lány. Mindenki azt hiszi, megússza a nem várt terhességet, ez mindig csak mással történhet meg, de nem így van. Érdemes kockáztatni?
2017. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És ha 14 nap után kiderül ,hogy terhes akkor hogy cselekedjünk?

Ott már csak az abortusz van ,vagy létezik valami terhesség megszakitó tabletta ?

2017. máj. 8. 13:43
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Jó nagy barmok vagytok!!! Miért nem vagytok képesek védekezni?! Az nem kifogás, hogy teljesen tapasztalatlanok vagytok, én is képes vagyok védekezni 17 éves korom óta.


Az aktus közbeni előváladék egyébként ugyanaz, ami orgazmus előtt is jön (tehát aktus közben), szóval nem értem, ezt miért hangsúlyoztad így ki.


Mivel azt nem írtad, hogy ez a nap a ciklusa hányadik napja volt, és átlagosan hány napos egy ciklusa, nem lehet túl sok mindent mondani. De bármikor van esély a teherbeesésre (intenzív orgazmus hatására pedig spontán peteérés is történhet).


14 nap múlva lehet tesztelni, aztán ha két csíkos lesz, majd kitaláljátok, mit csináltok.


20N

2017. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Esemény utáni tabletta létezik, de azt az aktus utáni pár órán belül be kell venni. És mivel egy rohadt nagy hormonbomba, szétcseszi a barátnőd szervezetét. Ezt akkor kellene használni, ha kiszakad a gumi... Nektek már csak az abortusz marad.
2017. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
55%
Valószínűleg nem lett terhes, ha éppen elmúlt a menstruációja. A teherbe eséshez ugyanis érett petesejt szükséges, valamint az előváladékban valóban vannak spermiumok, de csak nagyon kis számban. Nagyon kevés így sz esélye.
2017. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2017. máj. 8. 14:05
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Kicsi az esélye, de nem lehetetlen a legtermékenyebb általában a cilusa közepén egy nő.

Esemény utáni tablettát 72 óráig be lehet venni, nőgyógyász írja fel. De minnél előbb veszi be annál jobb. Bár óriási hormonbomba, megkavarja a ciklusát az tuti.

Vagy abortusz a másik lehetőség ha ebből kifuttok.

Két hét múlva teszteljen egyet, de kicsi az esélye. Legközelebb az elejétől védekezzetek!!!!!

2017. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
2017. máj. 8. 14:36
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Szex előtt nem jutott eszedbe hogy védekezz? Utána meg jössz ide sírni ha terhes lesz. Szánalom
2017. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ember ,nem ez volt a kérdésem, ha nem vagy képes segiteni akkor minek irsz?!
2017. máj. 8. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!