Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, lerágott csont. Halvány...

Tudom, lerágott csont. Halvány pozitív vagy szellemcsíkos teszt? 11. Dpo-n x-epil halovány, Clearblue easy halovány, Facelle fogalmam nincs, ha akarok látok csíkot, de szerintem az száradási. Hétfőre nem várom! Várom az élesszeműek válszát :-)

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 21:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez egy ma reggeli x-epil (a hugomnál csak ilyen volt, megmaradt neki, ő most 16 hetes kismami, szintén egy októberi missed ab után)élőben megint látni rajta vmit...így szerintem semmit. Holnapra nem várnám, de az összes pms tünetem megvan, szóval szerintem nem vagyok babás. A családom amúgy sem egy egyszerű eset, édesanyám 6 terhességéből, csak ketten születtünk meg, lányok, a fiúk a 9 héten elhaltak élettel összeegyeztethetetlen fejlődési rendellenesség miatt, abből egyszer ikrek voltak. Kísértetiesen a húgom és én is a 9. héten szembesültünk a missed ab-bal...Kisvárosunkban van egy lombik központ, ha nem sikerül, azt hiszem bebattyogok, ugyan vizsgáljanak már ki, anyu x kromoszóma rendellenessége miatt. Eddig 3 várandósságom volt, az első kislány, aki lassan 9 éves, tehát kislánnyal megfogantam, kihordtam, megszültem, minden gond nélkül. Azért köszönöm, hogy megnéztétek!
2017. máj. 14. 20:49
 12/16 A kérdező kommentje:

[link]

a kép lemaradt az előbb

2017. máj. 14. 20:49
 13/16 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

ez ugyanaz, csak természetes fényben

2017. máj. 14. 20:53
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez par napom belül pozi lesz ! Elvileg meg nem várt elott vagy ! Igy azt gondolom ebből meg bármi lehet !


Nem lehet hogy mindegyik szellem Csikos !!


Drukkolok ! Irj ha van fejlemény !

2017. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jelenleg arról tudok beszámolni, hogy késett, tegnap elkezdtem barnázni, most sincs sok, ilyenkor már régen ömlik...majd kiderül
2017. máj. 17. 12:58
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát vagy mindegyik szellemcsíkos volt, vagy elindult valami csak így jártam :-) de új hónap új esély, jelenleg hétfőre nem várom :-)
2017. jún. 7. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!