Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv tesztek, vervetel...

Pozitiv tesztek, vervetel negativ. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Eloszor csinaltam 2 tesztet ami halvany pozitiv lett majd par napra ra csinaltam ujat az mar erosodott, hatarozott pozitiv lett.

Elmentem masnap orvoshoz o azt mondta hogy lat valamit ultrahangon ( hasit csinalt) valami fekete foltott mutogatott.

Nem volt szimpatikus igy 3 nap mulva elmentem egy masikhoz o megvizsgalt rendesen huvelyin o nem latott mar semmit es a ver vetel negativ volt :/


2017. máj. 14. 11:11
 1/8 kikicsajxi ***** válasza:
100%

Lehet: 1., hogy nem tapadt meg rendesen ès mègsem vagy terhes

2.,rossz volt a teszt lehet hogy mind2

3., annyira fiatal terhes vagy hogy mèg a vèrvètel nem mutat eredmènyt (ilyen előfordul èn is így jártam most 2honapos a kisfiam)

Várj mèg 2hetet ismèteld meg a tesztet ha az is pozitív újra orvos

2017. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod:)
2017. máj. 14. 11:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nem tapadt meg rendesen, ilyen hamar kitud urulni a Hcg a szervezetbol? Par nap telt el a teszt es a vervetel kozott, akkor pedig a verben nem volt vagy nem eleg igy negativ lett ugye.
2017. máj. 14. 11:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elhalt sajnos. Ha a vizeletteszt pozitív volt, akkor a vérvétel főleg pozitív. Pár nap alatt kiürül a hcg. Sajnálom
2017. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Én is jártam igy. 100 alatti hcgt ugye simán kimutat a teszt, de az baromi gyorsan ki is ürül. Kémiai terhesség volt(az enyém).
2017. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kikicsajxi ***** válasza:
Igen ha nem tapad meg akkor nem vagy terhes tehát a vèrvètel negatin (mivel nem kezdtèl el "anyai hormonokat termelni.Az első 1-2hónapban nagyon kevès a terhessègi a hormon ezèrt van a 8.-12.hèt között az első terhesvèrvètel (elötte nem biztos hogy komutatja,ahogyan a teszt sem,ès az orvos sem tudja bizonyosan megállapitani a nagyon korai terhessèg mèg a jóminüsègű ultrahangon sem biztos hogy látszik)
2017. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom :(
2017. máj. 14. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:

A VERTESZT MAR RÉG POZITIV AMIKOR A VIZELET MEG NEM MUTAT SEMMIT !

Ez igy a helyes !


Ha a verteszt negatív akkor en azt 100% biztosra vennem !


Kérdés milyen tesztet használtal ? Egyre tobb ad kis fals pozit ...ha erősödött , lehet talan valami elkezdődött ... De elhalt !

2017. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!