Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 27 napjan 31 napos...

Ciklus 27 napjan 31 napos ciklus mellett kimutatja a teszt mar ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem.
2017. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.

Ha biztosra akarsz menni, akkor ha a 31. napon se jött meg, a 32. napon tesztelsz reggeli vizeletből.

2017. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2017. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Hat nekem 32 naposak a ciklusaim és clostival fogant az elso babánk. Figyeltem a peteeresem. Máskor 17-18.napon volt de abban a hónapban már a 15.napon így 28ciklusnapon pozit tesztelte. Rá 2 napra cb digitális is pozi lett. Sajnos az a baba elment de rogton a kovetkezo ciklusban megint teherbe estem. Akkor a 25ciklusnapon teszteltem pozit. Már a 12.cnapon pozi volt az lh tesztem. Szval ha a rendes átlagos ciklusomat néztük volna azt , amikor pl 18.cnapon volt pém, akkor tuti nem mutatta volna ki. Sokat számított az a3 nap!:) DRUUKKOLOK
2017. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az együttlét 10-12 nappal ezelőtt történt, akkor már kimutathatja. De azért még ezt az eredményt (ha pozitív, ha nem) nem lehet készpénznek venni! Az elmaradt menzesz után már annál inkább! Sok sikert!
2017. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szia , teszteltem , kivancsisagbol , de nem hiszem el magam . itt a tesztem :) [link]
2017. máj. 15. 10:22
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló vagyok. Gratulálok! Ez egy pozitív teszt. Sok sikert kívánok! 26 hkm
2017. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gratula. Ez bizony pozitiv.

9 hos fiu anyukaja :-)

2017. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mára erősödött , de vér nem jelentkezett még és kicsit láttam valamit , de elhietem ? :) félek nehogy elveszítem !! Nem érzek semmit csak a mellem fáj enyhén .. Rendesen holnap kéne megjojjon vagy pénteken !! Mind érzem jön valami de remélem nem fogok vérezni !!!
2017. máj. 17. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!