Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk. Rendszertele...

Babát szeretnénk. Rendszertelen ciklus mellett lehetséges? Mit ajánlotok? Rendszeresen élünk nemi életet.

Figyelt kérdés
Ovulációs tesztet mikortól hanyadik napon kezdjem így hogy változó a ciklusom.Hőmérőzni elkezdhetek a ciklus 2.-ik napjától?Neten nem tudok rendelni így gyógyszertárba vagy drogériába veszem meg.Hány db-ra lesz szüksègem.Árat tudtok mondani? Napi 1vagy 2 teszt? 35-42naponta jön meg.Köszönöm a segítséget :).Sajnos nagyon ráfeszültem már a baba témára.
2017. jan. 18. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Először keresd fel a nőgyógyászodat. Ha hormonális probléma áll a rendszertelen menzeszed hátterében, akkor ha véletlenül sikerül is teherbe esned rossz hormonháztartás miatt könnyen elmehet a "baba" már az első néhány hétben.
2017. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem először menj el egy nőgyógyászhoz. Azt kellene megtudni, hogy miért rendszertelen a ciklusod. Nem ártana esetleg egy endokrinológust is felkeresned, hogy a hormonokkal minden rendben van-e. Nehogy aztán a terhesség alatt derüljön ki, hogy valami probléma van. Ez mindkettőtök érdeke! A háziorvos tud adni tb-s endokrinológushoz beutalót. Sajnos a várólista igen hosszú (4 hónap), de ha mondod, hogy baba miatt szeretnéd, hátha valahogy meg tudják oldani, hogy hamarabb bekerülj.

Szerintem a 10. napon elkezdheted az ovulációs tesztet. Ha egy csík van rajta akkor két nap múlva lehet újra. Egészen addig amíg két csíkot nem látsz. Amikor az alsó csík erősebb a kontroll csíknál akkor van a "nagy" nap. Akkor kell együtt lenni, meg a következő nap. Az ára elég borsos a boltokban, előre meg nem lehet megjósolni, hogy mennyi kell. De ha rendszeresen együtt vagytok akkor tök felesleges ezzel stresszelned magad. Nekem a lombikos doki mondta, hogy dobjam el a teszteket. Szót is fogadtam neki. A hőmérőzést még sosem próbáltam. Az szerintem még a tesztnél is stresszesebb.

2017. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Keress fel egy jó nőgyógyászt és egy jó Endroklinologust
2017. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Ilyenbe még belegondolni is szörnyű.Most jött meg és kicsit furán is èrzem magam.Nem igazán foglalkoznak a dologgal de megpróbálok beutalót kérni hormon vizsgálatra.
2017. jan. 18. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Rendszertelen menzesszel is teherbe lehet esni, a dokinőm mondta, csak nehezebb. Es meg nehezebb tudni mikor van pè ès mikor tesztelj.. illene felelossegteljesnek lenni es orvoshoz fordulni! Nekem is rendszertelen volt, E vitamin (500mg/nap)

ès palasfutea rendbetett 2hónap alatt. Parod is Stedham E vitamint, jót tesz a spermiumoknak

2017. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szoktad érezni a peteérést? Hosszabb ciklusnál elég a 18-24 nap között ( kb.) Ovu tesztelni.Sok sikert!
2017. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!