Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Escapelle tabletta mellett...

Escapelle tabletta mellett lehetek e terhes, ha a tabletta beszedése után 13 nappal megjött a menstruációm?

Figyelt kérdés

Február elején történt a baleset (kiszakadt a gumi)

Én a menstruációm után voltam 5 nappal. Kb az aktus után 12-13 órával vettem be a 72 órás tablettát.

Erre 13 nappal megjött a menstruációm ami elég erős volt.

Most a héten kéne megjönnie de van bennem egy kis nyugtalanság a dolog miatt mivel nekem mindig elöbb szokott jönni kb 21 napos a ciklusom és már igen csak esedékes lenne a dolog.


Mennyire boríthatja fel az esemény utáni tabletta a menstruációs ciklust?

És lehetek e annak ellenére is terhes, hogy a tabletta bevétele után megjött rendesen (csak 3 nappal előbb) a menstruációm?



2017. márc. 15. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Eléggé felborítja. Nekem a tabletta beszedése után pár nappal megjött, utána véreztem akkor is, amikor egyébként is meg kellett volna jönnie, majd rá 2 hétre megint... De a következő menstruációm már rendes időben jelentkezett, utána visszaállt minden a normális kerékvágásba.

Viszonylag hamar be tudtad venni a tablettát a baleset után, így én nem aggódnék, de mindenképpen tesztelj majd a biztonság kedvéért.

2017. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!