Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

P.Petu kérdése:

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok? Nagyon félek, ezért normális válaszokat kérnék! A többi a leírásban!

Figyelt kérdés
Ugy döntöttünk a párommal, hogy kiprobáljuk óvszer nélkül, hiszen akiket ismerünk mind anélkűl csinalják.Nem is ment el bennem, Itt a probléma az volt h miután kivette és elment nem mosta meg csak megtörölte, aztán megint csinaltuk egy kis ideig.Ez történt 13.-án es kb akörűl szokott megjönni, most 18.-a van. Jövőhéten veszek tesztet, de nagyon remélem nem vagyok terhes 17 évesen! Szűlni nem szeretnék az abortusztol nagyon félek! Anya ha megtudja megöl..

2017. máj. 18. 13:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Elovaladektol is lehetsz terhes. Bar sokkal kevesebb himivarsejtecsket tartalmaz mint amikor elmegy, de a teherbeeseshez egyetlenegy is eleg, szoval igen, vannak siman akik igy esnek teherbe.

Es meg akkor is, ha epp nem kozepidoben vagy hiszen egy nonek akarmikor lehet a honapban extra peteerese.

2017. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

50 % az esely, vagy terhes vagy, vagy nem.

Tudod, ugy keszul a gyerek, hogy vedekezes nelkul szexel valaki.

2017. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom akik óvszer nélkül csinálják, tablettát szednek helyette.

Nem is azzal van gond, hogy nem mosta meg előtte, hanem hogy az előváladékban is lehet élő sperma, amitől ugyanúgy teherbe eshetsz, mintha elélvezett volna benned. Azt pedig nem fogja érezni ha távozik, sem te, sem pedig ő. Tehát lutri. Egy 72 órás tablettáért minimum illett volna elmenned.


A megszakításos védekezés, nem védekezés. Azok alkalmazzák csak akiknek nem gond, ha összejön a baba. Mi is így védekeztünk, és ma már fél éves a kislányunk. Csak hogy én nem is 17 vagyok, és örültünk neki! Ez a nem teljesen mindegy. Végülis saját kárán tanul az ember.

2017. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Azt kellene tudni, milyenek ciklusaid. Nem rémlik, mikor volt ovura utaló jel? Tojásfehérjés nyák, szurka vmi?

Nem szép normális választ kœvetelni, hiszen amit csináltatok, nem normális. A megtörölt pénisszel folytatni volt a legnagyobb hiba.

Értem, hogy ki akartátok próbálni, de akkor legalább informálódni kellene, mi és mikor történik egy cikls alatt.

Fiús anyuka vagyok. Remélem megtanítottam nekik, hogy milyen veszélybe sodorhatnak egy kislányt. A pasikád sem tisztel téged, csak szólok.

2017. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Én nem is állítanám olyan tutira, hogy nem ment el benned. Gondolom hasonló korú, legalább ennyire "tapasztalat" ifiúrról van szó, mint te is vagy. Ebben az esetben kb. nulla gyakorlata van a megszakításban. A vad kamaszkorra nem annyira jellemző az erős önkontroll, márpedig ahhoz ez kell(ene).
2017. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Védekezés nélkül szexeltél, öt napja késik... hát én nem lennék nyugodt a helyedben.

Igen, mások is szoktak óvszer nélkül dugni, aztán ugyanígy hisztiznek gyakorin, hogy lehet-e terhes, és előbb-utóbb mennek abortuszra. Minden második nő átesik rajta. Ne hidd azt, hogy gumi meg tabletta mellett csúszik be mindenkinek!


Ha most esetleg megúsztad, azt nem azt jelenti, hogy baromi ügyesek vagytok, és innentől lehet gumi nélkül dugni, mert így nem eshetsz teherbe. Az csak azt jelenti, hogy most mákotok volt. Legközelebb nem biztos, hogy megint szerencsésen megússzátok.

Remélem, azért két perc "élvezetért" megéri ez a két hét idegeskedés, és legalább volt egy falrengető orgazmusod cserébe.

2017. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Menzim nagyon valtozo,nyák az nekem mindig van, a hasam mar elotte egy hete mindennap faj, de az nem tudom mitol van..
2017. máj. 18. 14:57
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

A "mindjárt megjön" érzés a terhesség elején teljesen természetes, ahogy s krémes folyás is.

Nyugi, a babának nem lesz tőle baja!

2017. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Akkor nem féltél mikor védekezés nélkül szexeltetek? Most már felesleges. Egyébként igen lehetsz terhes mivel a megszakítás nem védekezés. Ha meg terhes vagy anyukád meg fogja tudni mert nélküle nem kaparnak. Én ezután ha a lányom ilyen miatt terhes lenne, eltiltanám a kis kanjától.
2017. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha csak 13.-an voltatok együtt védekezés nélkül akkor ráérsz a teszteléssel 25-26.-ig mert akkor us negatívat fog mutatni ha terhes lettél. Inkabb szedj tablettát. Remelem megusszatok.
2017. máj. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!