Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hietek a tesztnek...

Szerintetek hietek a tesztnek ha nincs nagyon tunetem? Mellfajas neha van, most ugy erzem nincs! Elmehet a baba, vagy pedig nem ha meg nem verzek? Semmi jele nincs mensinek? Kep lent. Ciklus 30 napja

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 18. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nyugalom! Ez pozitív. Nem is kell semmi tünetednek lenni! Elég tünet hogy kimaradt.

Majd pár hét múlva visszasírod ezt a tünetmentes időszakot :D nem vagyunk egyformák.

Gratulálok. Boldog baba várást!

20hkm

2017. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen ? :) nagyon remelem ! :D minden rendben ! :) orovshoz mikor erdemes menni ?
2017. máj. 18. 16:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez pozitív. Nekem is így nézett ki, és akkor már 7.hétben jártunk.

6-7 hetesen érdemes először menni. Addigra valószínűleg lesz már szívhang is.


Ne aggódj, hogy nincs tüneted, még lehet. Nekem például semmi nem volt, egész terhességem alatt. Egészséges kislányom született, már fél éves.

2017. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 2 napja teszteltem pozitívat, és nekem sincs semmi tünetem a mellérzékenységen kívül, meg néha izomláz szerű fájdalmat érzek a méhemnél. Még nem is merek teljesen örülni..
2017. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nekem is alig faj a mellem !!!! ezert felek ! de barnazni nem barnazok hogy megjojjon meg egyelore !
2017. máj. 18. 16:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én már 5x voltam terhes, és az ötödik héten még soha nem volt tünetem, csak a 6. héttől!!! Ja és a mellem soha nem fájt, csak émelyegni kezdtem, és azt hiszem kicsit később, 7-8 hét körül jött a KÁVÉUNDOR!!! :D:D:D
2017. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszod :) akkor majd nekem is majd ezutan lehet lesz ! :) remenykedek , de a tesztem az mar szep pozi igaz? :)
2017. máj. 18. 18:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 7 hetes és nem bírom meginni a 3in1 kávét.
2017. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a mellfeszülés volt kb az egyetlen tünetem. Az első 2 hónapban erősen izzadtam. Plusz vannak szagok, amiktől émelygek, de alap esetben nem vagyok rosszul. Nincs kőbe vésve semmi. Boldog babavárást! :) 18 hkm
2017. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szép pozitív gratulálok :)! nekem semmi tünetem nem volt csak az elmaradt mensi. most igy 7 hetesen már keresgélem a kényelmes melltartókat, meg van ebéd utánni 1-2 ora alvás :D
2017. máj. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!