Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van vkinek 7. dpo s pozitiv...

Van vkinek 7. dpo s pozitiv hcg teszte?

Figyelt kérdés
:)
2017. máj. 18. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez kb. lehetetlen vagy elobb volt a peteeres es nem akkor amikor gondolja az illeto.
2017. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 7dpon lett pozi a teszt. Igaz nagyon halvany de pozitiv. Biztos hogy 7.dpo volt mert homerozessel pontossan lattam a tablazatba hogy mikor volt peteeresem. Ritka de letezik ilyen.
2017. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Csatolom a 2 évvel ezelőtti görbémet és a teszt fotóját. Elvileg 6. dpo volt, május 24.-én csináltam a tesztet. De ez szerintem nagyon-nagyon ritka, és az sem biztos hogy nem szellemcsík jött ki a tesztemen.

[link]

[link]

2017. máj. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. máj. 19. 07:05
 5/9 anonim ***** válasza:
A #3-as válaszolót nem értem, a 15. dpo-n van jelölve az első pozitív teszt. Tök egyértelmű hőgörbe, ami miatt kivételesen a gép is jól húzta be az ovut. Ahhoz képest a 15. Dpo-n tesztelt.
2017. máj. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor még nem lehet kimutatni a hcg-t, mert még csak most indul a beágyazódás.


Én is ma vagyok a 7. dpo-n. Igyekszem nem beképzelni magamnak semmit, de hajnalban arra ébredtem, hogy szúró fájdalom volt jobb petefészkemben(jobb oldalt repedt meg a tüszőm is), most meg, miközben itt ülök, csak nyomást érzek, de érzem.


Ami nem tudom, hogy tünet-e, vagy szimplán a progeszteron dolgozik, esetleg tavaszi fáradtság, front, de úgy érzem magam, mintha totál másnapos lennék, reggel kicsit szédültem is. Én sem tudom, mikor teszteljek először.

2017. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolso, ez nem tunet. Ez teljesen normalis barkinek barmelyik ciklusban, csak nem mindig erezzuk meg. Es hat aki gyereket akar az mindent tizszeresnek erez, igy mukodunk ;)
2017. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen menstruacio elotti jeleknel ami ugye menses is lehet meg terhesseg is, azt erdemes figyelni ha olyan tunet jon elo ami addig mindig csak kesobb vagy egyaltan nem .. nekem menses elott par nappal mindig fajtak a melleim, de amikor terhes lettem peteeres utan par nappal mar ereztem a fajdalmat es sokkal intenzivebben .
2017. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as, ne tudd meg ez engem mar hanyszor becsapott! Mivel a nok olyanra is felfigyelnek ami azelott is volt csak nem figyeltek meg. Illetve fontos tudni hogy nem precizios muszerek vagyunk, ami egyik ciklusban 7. dpo-n van, masikban lehet a 11en vagy epp 4-tol 9-ig. Akar terhes vagy akar nem. En ezt kitapasztaltam rendesen :) Ugy figyeltem a tuneteket mintha fizetnenek erte, minden honapban minden mashogy volt :) Aztan volt plyan amikor semmut nem ereztem meg mert az epp amolyan ciklus volt.
2017. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!