Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napig tartó enyhe vérzés...

Két napig tartó enyhe vérzés előtt negatív, utána pozitív terhességi tesztje volt valakinek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Két hete volt peteérésem és akkor voltunk együtt a párommal. Ma kellett volna megjönnie, de tegnap délután elkezdtem vérezgetni és ma is tartott majdnem egész nap. Nagyon kevés volt a mennyisége és most estére el is múlt. Ilyen nem szokott nálam lenni. Tegnap reggel csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Van esélyem arra szerintetek, hogy holnap reggel pozitív legyen? Ugyanis ma a mellem is elkezdett feszülni, ami inkább a mensi előtt szokott lenni.
2017. máj. 17. 20:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelhetsz nyugodtan reggel !
2017. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem másfél napig volt gyenge vérzésem.

Nem foglalkoztam vele azt hittem arra a hónapra annyi jutott, aztán a kövi hónapban elmaradt a menszeszem.Elmentem orvoshoz és már 8 hetes terhes voltam.

Nem volt semmi tünetem, azért nem volt gyanús a dolog :)

Szerintem tesztelj holnap reggel, szorítok!!!!!

2017. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jól jártál! :) Legalább nem izgultad végig az elejét. Holnap tesztelek reggel. Hallottam, hogy sokaknak még "megjön" az első hónapban/hónapokban, csak más jelleggel. Én ezt elhiszem, csak nem értem, hogy ilyenkor hogy lehet az, hogy nem válik le a beágyazódott pete a nyálkahártyával együtt? Nekem az első gyereknél teljesen elmaradt, de ismerősömnek még kétszer megjött.
2017. máj. 18. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!