Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lettem beteg meg csinaltam...

Nem lettem beteg meg csinaltam ketto teszte mind a ketto pozitiv lett. Ra egy hetre nagyon megindult nalam a verzes, szerintem elveteltem. Milyen kockazattal jarhat ha nem megyek orvoshoz, majd csak kesobb! Vagy lehet nem is voltam terhes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már az nap dokihoz kellett volna menned, nagyon veszélyes lehet rád nézve és lehet, hogy nem sikerül újra teherbe esned ha majd szeretnél.
2009. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De, biztos, hogy terhes voltál! A mensi késése ÉS a pozitív tesztEK ezt 99,99%-ossá teszik.

Ilyenkor rögtön kéne dokihoz menni, az a legtisztább és legjobb! Ha vérzel, akkor is megvizsgál. És látni kell mihamarabb, hogy minden kiürült-e a méhből! Én biztosan nem várnék. Sőt, én mentem is, amikor nekem volt ugyanez... Így legalább egy dologhoz pipa került: kitisztultam, és minden adott egy következő babához. Mérgezést is lehet kapni, ha valami bent marad! Nem veszélytelen dolog ez, annak ellenére, hogy a szervezet nagyon, de nagyon okos!!

Sajnálom, ami történt!:( Fel a fejjel! És doki!!!

2009. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív lett a teszted,akkor terhes voltál,vagy még vagy is.Szerintem menj el feltétlenül dokihoz,hogy tisztázódjon a kérdés,elment a baba vagy sem és ha igen,szükség van -e további teendőkre,kitisztult-e a méhed teljesen?Ha meg nem vetéltél el,akkor szükség van-e valamilyen kezelésre,hogy ne ismétlődjön meg a vérzés.
2009. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Jajj Jesszusom, azért halálra ijeszteni nem kell. Nekem azt mondták, ha a 6. hétig magától elmegy, akkor 100% magadtól teljesen kiürülsz. Ha a 6. hét után megy el, akkor ajánlatos elmenni orvoshoz, mert akkor már valóban lehet kockázata. Addig az embriónak még csak összeköttetése sincs az anyával, kiürül.

De ha megnyugtat menj el tényleg orvoshoz, de nem kell összeszarni magad.

2009. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért is érdemes elmenni, mielőtt újból teherbe esel, mert ha a kevés sárgatest miatt ment el a kisbaba, akkor a következők is el fognak menni, ha nem kezelik.

Szóval mielőbb menj el, hogy csináljanak hormonprofilt, vagy legalábbis felírjanak valamit a következő pozitív tesztjeid esetére.

2009. márc. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Pontozzatok nyugodtan le, de 6. hét előtt még csak nem is hívjuk vetélésnek csak késett mensinek...
2009. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azonkívül, hogy egyesültek a sejtek, a beágyazódás is elkezdődött, de nem fejezősött be, mivel megjött a kérdezőnek. Szóval, elvetélt.
2009. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!