Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jár itt valaki a 11. dpo...

Jár itt valaki a 11. dpo környékén? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Sajnos késői ovu miatt ma lenne a nemvárt, de még csak a 11. napnál járok.

Ki mikor tesztel ? :)



2017. máj. 21. 17:00
 1/7 anonim válasza:
Szia! Én is a 11-ik dpo-n vagyok, holnap reggel tesztelek! :)
2017. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szurkolok nagyon. Én nem tudom hogy megpróbáljam-e, mert ma reggel egy 10es nega lett.. bár még biztos korai..vagy nem..:) ez a második clostis hónapom és már több mint 1 éve próbálozunk ..

és ti mióta ?:)

2017. máj. 21. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a 11. dpo-n vagyok...a reggeli nekem is negatív 10-es one step teszt :( Nem vagyok valami türelmes típus.
2017. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szintén én. :) Ne keseredj el, még simán lehet pozitív! Nagyon szurkolok! Nekünk még csak a második hónap, szóval ez még semmi.. :) Igazából nekem még nem kellene tesztelnem, mert nem késik, de amit használok applikáció szerint holnap csináljak egy tesztet, pedig még csak a 29-ik napon leszek a 30-ból. Ki tudja, hátha.. :)
2017. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is holnapra nem várom. Nekünk harmadik babó lenne, 5.

próbálkozós hónapunk. Ma csináltam tesztet, mert furcsán éreztem magam. Először azt mondtam pozitív, utána emtűnt a csík. Pedig szemmel látható második csík volt. One step vaterás. Lehet csalóka. Fene tudja, de eddig nekem még ennyit sem mutatott.

2017. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es kíváncsi vagyok, írd majd meg hogy mi lett :) én reggel ellőttem egy 25set szintén negatív.nem fáj a hasam, a cicim sem (ami folyton fáj mensi elött),de úgy érzem hogy meg fog jönni :(


Kedves utolsó, próbáld meg megint reggeli vizeletből, hátha jól látható lesz :) szurkolok nagyon mindenkinek !!

2017. máj. 22. 07:16
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! 4-es vagyok, negatív lett sajnos. :( Picit elkeseredtem, de próbálom azzal vigasztalni magam, hogy még nem késik, és lehet pozitív! :) Nekem néha fáj a hasam, a cicim annyira nem, mint szokott, de hát ki tudja mi lesz :)
2017. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!