Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam, nem is...

Tegnapra nem vártam, nem is jött meg. Múlt hónapban volt egy kémiai terhességem,5. héten szakadt meg. Van még valaki, aki hétvégére nem várja? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 09:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kémiai terhesség hogy tud megszakadni?
2016. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A terhesség szakadt meg,az orvos azt mondta korai vetélés,vagy ha jobban tetszik kémiai terhesség volt sajnos.
2016. júl. 16. 10:03
 3/22 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
En szorítok neked hogy most megmaradjon:)
2016. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. júl. 16. 11:42
 5/22 anonim ***** válasza:
Én 11-re nem vártam,bár pont 21-én voltunk együtt a 25 helyett,de nem jött meg. 2 tesztem negatív lett. Az egyik egy gabriel teszt a 2.napon és egy tegnap,ma viszont első pisiből egy nagyon halvány pozitív tesztem van. A páromnak kivittem és egyből mondta,hogy mintha halványan ott lenne egy csík. Nem hiszem el,hogy ez igaz lehet. Sajnos 2014-ben volt egy halvaszülésem a 24.hétben.
2016. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon szorítok,hogy most minden rendben legyen nálatok!!Remélem erősödik majd a csíkocska! :)

Én még nem mertem tesztelni a múlt hónap miatt.Várok még pár napot.

2016. júl. 16. 12:33
 7/22 anonim ***** válasza:

Remélem ez most mindkettőnknek egy jó hónap lesz.:)

Csak Tudod annyira furcsa,mert az ember hasonlítgatja az elozohoz hiába nem akarja. És nekem annak idején az első tesztem 1 percen belül olyan erős pozitív lett,hogy csak na. Akkor most miért nem?! Bár ha jól emlékszem ott a második tesztem negatív lett.

Szerintem próbálj meg egy tesztet holnap mindenképp. :)

2016. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Nekem 2napja kesik,abbahagytam a fogamzasgatlot.kb 1hettel a nemvart elott volt egy nagyon eles szurkalas az alhasamban,ez kb 1napig tartott.Aztan folyamatosan mindennap ereztem enyhe mensis fajdalmat,es neha szurkalast.Vartam is megjojjon,de semmi.2napja reggelente hanyinger,emelyges.Neha van feher folyasom,de ma meg nem volt mensis fajdalmam.Kivancsi vagyok😊
2016. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nincs itthon tesztem,direkt nem vettem hétvégére,majd hétfőn veszek.Kisfiammal mikor terhes lettem két éve,már az első teszt is szép volt.Múlt hónapban,5 tesztet is csináltam,mind elég halvány lett.5 hetesen el is kezdtem vérezni,egy hétig folyamatosan tisztultam.Most inkább várok a teszttel.

Szorítok mindenkinek,hogy sikeres legyen ez a hónap!!

2016. júl. 16. 13:37
 10/22 A kérdező kommentje:

Jaj,most olvasom vissza,elég rosszul jött így ki.Az én példámmal persze nem elkeseríteni akarlak.A halvàny teszted holnap,holnapután már szép erős lehet,és tiszta szívemből kívánom,hogy így is legyen!!!!

Ami nekem még furcsa,hogy két éve is,és múlt hónapbab is ilyenkor már fájt a cicim,és elég erősen éreztem a szagokat.Most viszont semmi.Kiváncsi leszek,mit mutat hétfőn a teszt,ha szükség lesz rá.Most még nem merem beleélni magam,páromnak sem mondtam.

Azt nem tudjátok véletlenül,hogy korai vetélésnél mikortól kéne számolni a nem várt napját?Mert én most akkortól számolom,mikor elkezdtem 5 hetesen vérezni.

2016. júl. 16. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!