Kismocsok85 kérdése:

Lehet rá esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már lassan egy ève próbálkozunk a férjemmel hogy lehessen baba de eddig semmi esélye nem volt...2014-ben műtöttek petefészek ciszta miatt,ahol az átjárhatóságot is megcsinálták! Akkoriban kezdtem el szedni az Inofolic port, ami magas folsav tartalmú...de azzal sem sikerült teherbe esnem, habár a mensim rendesen megjött egészen február végéig, aztán a márciusi teljesen kimaradt majd április utolsó előtti hetében újra megjött! Nem sokkal azután voltam dokinál aki minden vizsgálatot megcsinált,és az ultrahangon látott egy 1,5mm-es valamit amit kizárt hogy ciszta...

Előfordulhat hogy leendő pocaklakóm az?

Persze azt kizarom :) ha valakinek volt hasonló esete írjon! Köszike addig is


2017. máj. 21. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A doki szerintem felismerte vilna ha az a masfel centis valami egy embrio! Ugyanis nekem 0.5 mm volt 6 hetesen mindket terhessegnel, akkor dobogott a szivuk. Akkor egy 1.5 mm embrionak mar 7-8 hetesnek kene lennie, dobogo sziv mindenkepp, ezt mar eszreveszi a doki az uh-n.....
2017. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Tesztet miért nem csinálsz? Mi honnan a rákból tudnánk mit látott a dokid?
2017. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első! A 6. héten közel 4 mm-es az embrió, a 8. héten pedig már 15-20 mm körül jár...

Kötve hiszem, hogy baba lenne, de csinálj egy tesztet.

2017. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hat pedig 6+2 nalam 0.578 cm volt a mostani baba es szinten 6+2 heten 6 evvel ezelott 0.573 a fiam :)

1. vagyok

2017. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj ertem, a novekedes utemere gondolsz! Igen, abban igazad van, nagyobb egy 8. heti mint amit en irtam
2017. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy lehet koraterhesség. akkor még csak 5 hetes vagy. akkor mondja az orvos hogy lát valamit de én megkértem hogy mondjon tobbet mert 1-2 habonta jártam be ciszta miatt hogy ott van e még és már tiszta ideg voltam tőle. akkor mondta hogy lát egy petezsákot ez valoszínü terhesség menjek vissza 2 hét mulva.
2017. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Finomítson az, aki azt sem olvassa vissza, amit ír, aztán hülyeségekkel tömi mások fejét.
2017. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ várakozó álláspontba vagyok 😀...Ha lesz lesz ha meg nem akkor nem....ennyi
2017. máj. 22. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!