Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ilyen ciklussal...

Szerintetek ilyen ciklussal van esélyem a természetes teherbeesésre? Nem túl rövid a luteális szakasz?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátlót egy éve hagytam abba, az utóbbi 5 hónapra be is állt a ciklusom rendszeresre.

A menetrend mindig a következő: ovuláció a 18. ciklusnapon, 10 napos luteális szakasz, a 11-12. dpo-n pecsételő vérzés(kevés barnázás némi élénkpiros vérrel), a hőm a 12. dpo-n esik le, majd a 13. dpo-tól rendes vérzés. A vérzés hossza a pecsételő napokat is beleszámítva 8 nap. A menzeszem nem fájdalmas, és szerintem a mennyisége is teljesen átlagos. A válaszokat előre is köszönöm!


2017. febr. 24. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem csak ettől függ, hogy mennyire vagy termékeny, rengeteg más tényező van. A menzesz hossza errössége pedig teljesen mindegy, én pár hónap alatt estem teherbe 1-2 napog tartó gyenge menzesz mellett.
2017. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne sima ügy? Ha a pároddal minden rendben szerintem pár hónap alatt simán sikerül. Hajrá!
2017. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos 6 hónapja semmi... Ha most sem sikerül, egy külföldi út miatt 2 hónap szünetet tartunk, azalatt elmegyünk a szükséges vizsgálatokra. Engem csak a rövid luteális szakasz aggaszt egy kicsit, nem tudom, hogy ennyi idő alatt be tudna-e ágyazódni egy megtermékenyült petesejt. A 11. dpo-n mindig megjön.

2017. febr. 24. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Őszinte vélemény: (warning):


sok olyan kérdést olvasok itt a GYk-n, ami a teherbeesés nehézségeivel foglalkozik.

Azt gondolom, hogy a teherbeeséshez egyvalami kell: szerelem és együttlét a párunkkal. Más semmi. Manapság már baba-projektről beszélünk, mintha ez is egy irányított feladat lenne a listánkon. Eddig és eddig nem lehet babám, mert én irányítom az Életem és addig szedem a fogamzásgátlót, aztán hirtelen meg abbahagyom a tablettát és csodálkozom, hogy nem lesz gyerek. (...) Istenem, hogy mennyire nem érzik már a nők sem, hogy mennyire silány hozzáállás ez az élethez!? Minden terv szerint kell, hogy haladjon: karrier, diplomák, munkahely, fizetési szint -gyerek kilőve,még nem jöhet, még nem jöhet, még mindig nem jöhet. Aztán meg csodálkozunk a projektjeinkkel, hogy nem jön a kisbaba. Jött volna, lehet, 5 évvel korábban, amikor még éltünk, amikor sokat szexeltünk tablettával, meg óvszerrel, meg minden egyébbel....Nem kellene csodálkozni. ...


A baba összejön: ha szerelemből szeretkezel a férjeddel/pároddal -nem projektből. Az a férfiak kedvét -már, ha normális ember -teljesen elveszi.

2018. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!