Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélyem a terhességr...

Mennyi az esélyem a terhességre? (A többi a leírásban van. )

Figyelt kérdés

Nem volt behatolás,de a barátom ujján talán maradt egy kicsi az övéből..le volt enyhén-enyhén törölve és kb 2 centit ment be amig észbe kapott..utána a másik kezével,amin nem volt elég mélyre ment,sokáig.

Nem bízok a teljesen 0 esélyben.

Menstruáció előtt történt 8 nappal.

Mennyi esély lehet rá



2017. ápr. 6. 21:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nem sok. De ha még 72 órán belül vagy, inkább irass fel gyógyszert. Az ördög sose alszik.
2017. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Hát gondolj arra is hogy van akik hónapokig próbálkoznak úgy hogy elmegy a férfi a nőben. Nem annyira egyszerű ez a megtermékenyülés dolog. Szerintem nagyon nagyon minimális az esély. Mikor volt ez az egész?
2017. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
2.: igen, de olyan is van, akibe csak egyszer behatol a srác, mondván, hogy csak kipróbálják és utána ki is veszi és így lesz terhes
2017. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
7 napja kb ... most kéne megjöjjön
2017. ápr. 6. 22:25
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
De már a teszt kimutatja, holnap reggel ne egyél meg semmi, ne is pisilj. beülsz a kocsiba, drogéria, veszel egy tesztet és megcsinálod. Szurkolok nagyon, hogy úgy legyen ahogy szeretnétek!
2017. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Egy mezei gyógyszertárban is van?Mennyi lehet?

Bocs,ha hülyeséget kérdezek...

2017. ápr. 6. 22:32
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
2017. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hirtelen ezt találtam.

[link]


2000ft körül. Nekem még nem volt rá szükségem. De egy abortusz az sokkal drágább lesz és kellemetlenebb. A gyerek meg 8 számjegyű.


Egyébként akkor második menetnél, miután elment nyúlt beléd vagy hogy volt pontosan?

2017. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen ember aki nincs tisztában ezekkel a dolgokkal nem értem minek folytat nemi tevékenységet! Hogy lehet elfelejteni hogy olyan a kezem? Enni nem felejtetek el? Illene először utánajárni dolgoknak, bár részben tisztában kellene lenned ezzel a dologgal vagy rendelkezned kellene valamilyen szintű ismerettel elvégre felnőttek címszó alatti kategóriába írtad ki a kérdésed, ami nálam automatikusan azt jelenti, hogy 18 elmúltál!
2017. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem volt behatolás,sem "menet"

csak petting

ami előtt belém nyúlt,csak szimplán elment és pár csepp az ujja hegyére ment amit kb letörölt (nem volt folyékony vagy csak nagyon-nagyon minimális

2017. ápr. 6. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!