Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap együtt voltam barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap együtt voltam barátommal és Durex Mutual Pleasure használtunk és miután el élvezett bennem észre vette hogy bennem maradt az óvszer azonnal ki tudta venni és a vége azt mondta hogy kint volt lehetek e terhes? Soha nem volt még velem ilyen

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Lehetsz.
2017. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Esemény utáni!
2017. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

gázok vagytok.

mire való a popsiszex?

2017. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg mikor jott le. Ha miutan lejott a gumi es mar nem tette vissza beled, es az ovszer vege is kilogott, akkor ebben az esetben nem lehetsz terhes. Benne maradt a sperma a gumiban. Nem kell semmilyen 72 oras. Feleslegesen terhelned csak magad. Ha minden ugy van ahogy irtam, akkor egyszeruen nincs mitol terhes legy.


26F

2017. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!