Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segíteni szeretnék neki/nekik!?

Segíteni szeretnék neki/nekik!?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A történet lényege hogy van egy barátnőm (13éve vagyunk legjobb barátnők). Ő 21éves a párja 22. 2éve vannak együtt és minden jó. Tehát nemrég kimentek külföldre dolgozni (5hónapig voltak kint) de családi okok miatt kerültek haza. Mikor kimentek babát terveztek hogy majd kint jó lesz minden megtudnak neki mindent adni stb stb. Igy hogy haza kerültek a srác egyenlőre nem szeretne babát mivel itthon nincs nagy munkaválaszték és a fizetés sem a legjobb. Azt mondta előbb gyűjteni szeretne majd utána szeretne babát. Persze barátnőmnek ez rosszul esett nagyon és nem tudom neki megmagyarázni hogy várjanak vele. Bele élte magát és nagyon szeretné a kicsit:( szomorú látni igy, megértem őt is viszont a párját is. Már tanácsoltam neki hogy üljenek le beszéljék meg nyugodtan vagy hogy tartsa szem előtt azt hogy jó életet szeretne biztosítani a párja nekik. De hajthatatlan. :( nagyon szomorú hogy egyik naprol a másikra meggondolta magát a fiú. Nem mondom de tudnák biztosítani itt is a körülményeket neki és lehet ezért nem esik ez jól a b.nőmnek. :( persze a család is segítené őket (itt most nem arra gondolok hogy a nagyszülők nevelik fel) hanem hogy bármi probléma van rájuk számithatnak. Mit mondjak még neki hogy ne legyen szomorú? Hasznos tippek jól jönnének. Persze nem az én dolgom de szeretnék segíteni akár csak tanácsokkal is. Előre is köszönöm.
2017. máj. 22. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

21 évesen gondolhatna arra hogy ez nem ugy müködik mint a filmekbe hogy terhes vagyok megszülök aztán ringatom a babát mert aranyos.

a 9 hónap is nehéz a tünetek miatt es van aki vitamin tablettát szed aztán rendszeresen orvoshoz járkálás stb. aztán megszületik mivel ö anya akar lenni neki kell gondoskodnia és a párja nem lesz ott hogy segitsen mert keresi a pénz ami nagyon nem olcsó dolog!!

2017. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

21 eves....menjen dolgozni, tanuljon, legen belole valaki, tegyen le valamit az asztalra, ugy sokkal konnyebb es jobb lesz babazni. Ha magamra gondolok vissza:

21 evesen alberletben eltunk, a munkahelyemen meg alsobb beosztasban voltam, ferjem is az oveben.

26 evesen mikor eljott szamomra a babazos idoszak, mar sajat lakasunk volt, mindketten vezeto beosztasban, ketszer annyi fizetesert, plzsz egy diplomaval!


Erdemes eloszor kialakitani egy presztizst / eletszinvonalat, es csak utana gyereket vallalni!

2017. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Győzd meg azzal, hogyha ragaszkodik továbbra is hogy most és azonnal gyerek, el fogja veszíteni ezt a (látatlanban felelősségteljesnek és felnőttnek tűnő) srácot, e akkor majd valaki más jól jár vele.
2017. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!