Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki aki 5-6 hetes...

Van még valaki aki 5-6 hetes es először megy majd dokihoz? Nektek mik a tünetek? Gyertek beszélgessünk izguljunk együtt

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szia , en talan 5 hetbe vagyok :) csak jovo heten megyek dokihoz hetfon , amugy a tunetekrol semmit nem erzek ,kis mell fajas , de az is van mikor nincsen .... :) mikor voltal utoljara beteg? :) te mikor mesz dokihoz?
2017. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok :) en is talán az 5. Be :) nekem fáradtság van nagyon , kb állva elalszok 😅Néha szurkal a hasam allja , meg emelygek ma mar erzem . Etvagyam nincs :) en is jövőheten megyek csak en kedden :)

Fognak e mar valamit latni izgulok , meg nemetbe vagyunk es most fogok itt dokihoz menni először Ugyhogy stresszelek is e miatt.

2017. máj. 22. 16:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok ..:) mikor volt meg utoljára a MENSZESZeed?
2017. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Komplikált vagyok ...februárban ,.... pco s vagyok es a miatt nem jott meg sokszor meg fel volt borulva mindenem , elmentem otthon nőgyógyász hoz akkor felírt gyógyszert ami meghozza de azt mondta előtte csinaljak tesztet mert vastag a mehnyalkahartya ez még babát is jelenthet. 1 hétre ra csinaltam es full pozi lett , ra 3 napra digitalisat ami kimutatta a 2-3 hetet ami ugye 4-5 nek számít , mert fogantatastol számol , igy ezért izgulok nagyon hogy mit fog mondani :/ :)

Komplikált vagyok de legalabb itt van , remelem velem is marad :)

2017. máj. 22. 18:39
 5/15 A kérdező kommentje:
Neked hogy van? :)
2017. máj. 22. 18:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Ertem . :) majd írj ! Én is írok
2017. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok 5 hetes 5 napos vagyok a cicim kegyetlen mod fàj,+derék és kétoldali feszülést érzek nèha elég kènyelmetletlen és fájdalmas de amennyit vàrtunk rà😊bàrmit képes vagyok kibirni érte.Ma voltunk kontrolon mert progit kell szednem ès màr 11 mm es a petezsák.Jövöhéten megyek vissza kedden.
2017. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Dejo :) gratulálok neked is :) akkor mar 11 mm volt? En jovoheten megyek először kedden majd es nagyon izgulok hogy lát e majd valamit de akkor bizti hogy fog :)
2017. máj. 23. 15:50
 9/15 A kérdező kommentje:
Nyugi nekem is van szurkalas feszules de akkor ugy néz ki ez normális :)
2017. máj. 23. 15:51
 10/15 A kérdező kommentje:
Na mi volt a dokinál lànyok? :)
2017. máj. 31. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!