Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfeherje szerű folyás?

Tojásfeherje szerű folyás?

Figyelt kérdés

Szóval nekem sosem volt , még clostival sem.

Vetélés után vagyok, zold utat kaptunk , mert rendben talált az orvosom a kontrollon!

Most vagyok a 18.cnapon és reggel ilyen folyásom volt nemsok de elég nyúlós volt. Most estére meg nagyon száraz lettem. Kellett sikositot használnunk(spermabarát)

Ilyen eleg reg volt.

Normalis ez a szárazság ? Csak mert kozben napok ota sok vizes meg feher folyásom is van.. máskor amugy a 15-17 napokon van pém de most fogalmam sincs .ha lesz is biztosan kesobb mert 12.ciklusnapon meg nem lattunk érésnek indult tüszőket.

Valaki ? Tapasztaltak?


2017. máj. 22. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj ovulációs tesztet! Nekem középidőben van tojásfehérje szerű folyásom, de az ovulációs tesztem negatív. Pár nap múlva elmúlik a folyás, és a tesztem pozitív. Tapasztald ki, és regisztráld is minden hónapodat.
2017. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2 éve ovutesztelek.. amiota babat akarunk meg mar elotte is 2 hónappal.:)

Csak most nem volt itthon.:)

2017. máj. 25. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaa értem. És amikor elmúlik a folyásod, akkor az ovulációs teszted pozitív?
2017. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kremes folyas van ovuig es mar a pozi teszt estejere elmulik aztan 3 napig szaraz vagyok nagyjábol. Aztan megint kremes es mensi elott vizes.

De ez volt babásan is.:)

2017. máj. 26. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!