Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van mostanában a facelle...

Mi van mostanában a facelle tesztekkel?! Mindegyiken van valamilyen csík?

Figyelt kérdés

Két napja késik. Csináltam egyet tegnap, amin megjelent egy nagyon halvány második vonal időn belül. Azt gondoltam, mára erősebb lesz, ha tényleg van valami. Kettőt használtam el, egy vizeletsugarast és egy tesztcsíkot. Az első teljesen fehér, a tesztcsíkon viszont megint van leheletnyi vonal. Ez is időn belül jött ki. Képen nem is nagyon látszik, élőben viszont nem kell meresztgetni a szemem, hogy lássam. Most akkor vajon melyik az érvényes??? Vagy ezek az utóbbi időben ilyenek? Csináltam már nem egy facelle tesztet, de mindig egyértelmű volt. Ilyen rossz lett? Itt a kép:


[link]


2017. máj. 23. 07:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mindjárt küldöm a jó linket
2017. máj. 23. 07:58
 2/13 A kérdező kommentje:
2017. máj. 23. 07:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek még élőben is teljesen negatívak. Egyáltalán nem látni a 2. csíkot.
2017. máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csalódtam már ebben a tesztben, nekem kicsivel erősebb csíkot produkált és sajnos nem volt baba.

2017. máj. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát képen tényleg nem nagyon látszik, azon a férjem se látott semmit. Élőben viszont tényleg ott van. Na, arra már ő is azt mondta, hogy nem merne mérget venni rá, hogy nincs ott semmi. Nem is akarom rávarázsolni a csíkot. Csak mivel látom a különbséget a vizeletsugaras és a sima csík között, ezért nem értem. Akkor ezt mindenképp negatívnak veszem, aztán ha nem jön meg pár nap múlva, csinálok másikat. Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 23. 08:12
 6/13 anonim ***** válasza:
A vizeletsugaras facelle nekem mutatta. Vagy az xepil. Bar vannak akiknek az sem.
2017. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindig van rajta száradási csík! Ne foglalkozz vele, ez még negatív.

Nagyon érzékeny teszt, már egészen kevés hcg jelenléte is elég, hogy egyértelműen pozitív legyen. Ha forgatni és nézegetni kell, akkor negatív.

Ilyen egyszerű.

2017. máj. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy negatív, mert teszteltem már vele terhesen, és ilyenkor már rég virított a második csík. Csak bosszantó, hogy ez a teszt is ilyen lett. Pedig azért használtam ezt, mert soha nem volt rajta se időn belül, se azon túl semmilyen csík, ha nem voltam terhes. Többet nem is agyalok semmilyen teszten, amíg nem lövi ki a szemem a második csík. :) Köszi, hogy válaszoltatok, szép napot mindenkinek! :)
2017. máj. 23. 08:46
 9/13 anonim ***** válasza:

A facelle tesztet 5 perc után nem kell/szabad nézni.


te mikor kezdted el látni a csíkot? Mert a fotón az látszik, hogy már megszáradt amikor készítetted,

egyébként így képen nem igen látni... de persze élőben más.

2017. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem most ilyen lett a facelle tesztem.

és kb 1 percnél fotóztam :


[link]


Hát kiváncsi vagyok... pár nap múlva újra tesztelek... !

2017. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!