Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok, a menzi...

Ha terhes vagyok, a menzi idejekor érezhetem ugyanazokat a hasfájásokat, mint amikor megjön?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie,de pár napja érzem,hogy fájdogál a hasam,ahogy a menzikor szokott.Kicsit rossz a közérzetem is.De még mindig nem jött meg és nem tudom,hogyha mégis baba akkor a menzi időszakában mit érez az ember?
2010. máj. 17. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlóak lehetnek a tünetek, főleg, ha később volt ovud és pont akkor, vagy akörül ágyazódik be a babó :)
2010. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is éreztem, és emiatt nem is gondoltam, hogy terhes lehetnék. Pedig de, az vagyok. :)
2010. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én ugyanazokat éreztem, sőt már egy hete tudom, hogy babát várok, és még mindig gyakran azt érzem.
2010. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok nektek!

Ma azt vettem észre,hogy nagyon kevés halvány rózsaszín folyásom is volt.De semmi más.Ez jelent valamit?

2010. máj. 17. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát az jelenthet beágyazódást is és a mensi előjelét is az ovulációdtól függetlenül. Hogyha volt olyan alkalom, kb 8-10 nappal ezelőtt, amikor együtt voltatok, akkor remélhetőleg a beágyazódás :)

Hét végén tesztelj, addigra tuti kimutatja!

2010. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!