Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már voltam terhes és most...

Ha már voltam terhes és most az a gyanúm, hogy megint az vagyok, akkor ugyanazokat a tüneteket kellene produkálnom? Vagy létezik olyan, hogy az egyik terhességnél feszül a mell és sokat alszom, a másiknál meg mondjuk semmi tünet nincs?

Figyelt kérdés
Még van pár napom a nemvártig, csak elméletben kérdezem.
2009. márc. 23. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Pár nappal a nem várt előtt egyébként sem lehet teljes bizonyossággal megítélni a tüneteket. Az sem törvényszerű, hogy a tünetek azonosak legyenek. Nekem az egyik a nem várt körül vérezgetős volt, a másiknál egyetlen csepp vérzésem volt.
2009. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ugyanolyannak lennie a tüneteknek, tényleg igaz, hogy minden terhesség más még egy azon nő esetében is.

Én már 4x voltam terhes, de csak két gyermekünk született meg, a másik kettőt elvesztettük.

Azt vettem észre, hogy minden terhességnél egyre erőteljesebben érzem a tüneteket (vagy már tudom mit kell figyelni (?)

A peteérésemkor is intenzívebbek a tünetek és a mensieim is erősebbek.

Tehát simán lehet úgy, hogy egyiknél sok tünet van, másiknál kevesebb vagy más.

2009. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!