Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok lehet baba?

Mit gondoltok lehet baba?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy a párommal "hivatalosan" egy hete döntöttük el,hogy nem védekezünk többet és jöhet a baba.

Csütörtökön jött össze,mert egész héten rohantunk,viszont termékenység szempontjából elég béna időpontban,ráadásul megszakítással sikeredett.:D

Kedden kellet volna megjönnie,szóval éppen két napja késett már mikor csináltuk,de ez még belefér nálam.

Viszont azóta sem jön,nem is érzem,hogy készülne,pedig általában szoktam.

Tegnap óta van pici barnás folyásom,érdekes színű,nem olyan,mint amilyen a mensi végén szokott,de mindenhol azt olvasom,hogy ez általában azt mutatja,hogy meg fog jönni,bár nekem még nem volt ilyen.

A tesztet még kicsit korainak tartom,mert azt olvastam,hogy az aktus után 14 nappal tudja kimutatni a HCG-t és hát annyi még bőven nem telt el.

Bocsi,ha hülyeségeket írtam,még kezdő vagyok.:D



2017. máj. 23. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de mi meg nem vagyunk nőgyógyászok! Ha lejjebb lapozol, további 83 ugyanilyen kérdést találsz. Nekik, és bneked sem lehet mást mondani, csak hogy van egy kevés esély a terhességre, de nem sok, és ha nem jön meg, tesztelni kell. Addig is hasznos lehet utánanézni, hogy és mikor készül a baba.
2017. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik valószínűnek, hogy ebből terhesség lehetne. Rossz időpontban, megszakitással.
2017. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az lesz akkor nagy mákotok van... nekünk időzítve, élesben is hónapokba telt nemhogy összevissza időben megszakítva, de sok sikert azért.
2017. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából még nem is nagyon számítottunk rá,én sem gondolnám,hogy sok esélyem van,csak még nem késett ennyit sosem és eljátszottunk a gondolattal,mi van ha mégis összejött.:)

2017. máj. 23. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

tudod a reményhal... hátha. nekem van egy kedves barátnőm akik egyszer egyetlen egyszer voltak együtt a párjával úgy hogy elfogyott az óvszer otthon és megszakítással (gondolták 30 felé már akár egy baba is belefér.. lesz ami lesz) ű

Most van egy nagyon cuki kisfiuk. :D kitudja, nekik is bejött..

2017. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!