Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta barna pecsételő...

Napok óta barna pecsételő vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ciklusom közepe felé járok, érzem valami nem stimmel, mert ilyen barnázásom még nem volt. Sok idegességnek és stressznek vagyok most kitéve, de szerintem máskor is volt ilyen, mégse barnáztam igy. Nőgyógyászhoz is tervezek menni, de valaki tud mondani valamit esetleg? Terhes lehetek? Nem tervezzük, jön, ha jönni akar. Beágyazódásos vérzés lehet? Múlt héten kezdődött, abba maradt 2 napig, majd újra. Mielőtt megjön is barnázok kb 2-3 napig, de ez más.
2017. máj. 25. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Énis ebben a helyzetben vagyok viszont én ma ugy kezdtem meg barnázni hogy késik 3napja. Tesztelni nem akarok még mert rászámolom azt a 3-4napot amikor vagy hamarabb vagy később jön mivel rendszertelen a ciklusom:( de remélem nem jön meg:))
2017. máj. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy "közti vérzés", keress rá. Lehet normális és lehet nem az. Lehet ovulációtól, méhszájsebtől... stb. A beágyazódási vérzés igen ritka és elvileg csak 1 napos. A menzesz előtti rendszeres, napokig tartó ún. "barnázás" általában progeszteron-hiányra utal (ami viszont a "babaprojekt" ellensége, vetélést okozhat). Ha ki akarod zárni a terhességet, érdemes egy tesztet csinálni, ha már pár napja fennáll, e témában ilyen korán többet lát, mint nőgyógyász.
2017. máj. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem a ciklusom napján volt 2 csepp vér, de nagyon kevés és eléggé halvány.(26 naposak a ciklusaim) 4 napja késik és van 3 pozi tesztem :) Bár nekem csak az a két csepp volt azóta se volt semmi.

2017. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok. Megjött időben, de 1 napig volt rendes vérzés, majd kb. 3 nap barnázás. Most tartok a ciklus 16. napján, 14-15. napon volt enyhe barnázás. Puffadt vagyok, olyan érzés, mintha meg akarna jönni. :(
2017. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!