Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kamionos feleségek és barátnők...

Kamionos feleségek és barátnők. Nektek meddig tartott teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mi lassan egy éve nem védekezünk. Lassan fél éve hogy 4hét helyett minden hétvégén itthon van, sajna mégse jön a babó.

Még csak 23 leszek, de már 7 éve vagyunk együtt és már nagyon szeretnénk mind a ketten(sőt még a családja is nagyon várja)


Leendő aposom nem is érti hogy hogyhogy nincs még unokája(ő tudja nagyon jól hogy soha nem szedtem fogamzásgátlót).....

Én most 27-ére nem várom.....



2016. febr. 16. 17:30
 1/8 vfrtom ***** válasza:
32%
Mi köze ehhez a kamionnak? Ugyan úgy mint bárki más. Esetleg orvos?
2016. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok bunkó lenni, így inkább magamba tartom....

Mindössze annyi hogy nehéz úgy teherbeesni hogy nincs itthon mindíg amikor éppen peteérés van......

2016. febr. 16. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 27-re nem várod és voltatok együtt 13.-ka környékén akkor most jó esélyeitek vannak. Nekem nagyon ritkán esik pont hétvégére az ovulációm, gondolom ez másnál sem kivétel. Nehéz lehet így nektek, de drukkolok hogy ne kelljen sokat várni!
2016. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm...

Ez most kivételes alkalom hogy igy esik. Az ezelőtti nem vártam több mint 2 hetett késett.

2016. febr. 16. 18:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! 2 évig próbálkoztunk (2 hetente járt haza hétvégére),nem sikerült. Majd besokalltunk mindketten,nem bírtuk egymás hiányát. Munkát váltott,majd az első hónapban megfogant a babánk :)

Valószínűleg előtte pont nem akkor volt pém mikor itthon volt.

2016. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De jó nektek, gratula...


Akkor ez nehéz menet lesz 😕

2016. febr. 16. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy az lesz! Dolgozol? Néha ki lehet ám menni a pároddal egy útra ;)
2016. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyébként jól viseled , hogy ezt a munkát csinálja ? Mert ha van feszültség attól sem tudsz teherbe esni . Az én férjem is kamionos mi is szeretnénk babát , de én pl nagyon nehezen viselem a hiányát . De hat valamit valamiért...
2016. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!