Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja holnapra vagy e...

Ki nem várja holnapra vagy e hónap végére?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 07:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Vasárnapra nem várom.Megy a drukk :)
2017. máj. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Holnapra nem vàrnàm,de màr reggel csinàltam tesztet nega lett biztos megjön...
2017. máj. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Vasárnap-hétfőre nem várom, tegnap teszteltem, de korai volt még szerintem, negatív lett.
2017. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem is vasárnap- hétfőn kéne megjönnie. Jobban feszül a mellem a szokásosnál, de egy párszor már bebeszéltem magamnak a dolgokat, úgyhogy inkább várok, és majd hétfőn tesztelek ha esetleg nem jönne meg. Sok sikert nektek!
2017. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Én ma és 28.között nem várom :)

van már 3 kislányom de nem bánnám,ha jönne még egy :)

2017. máj. 26. 13:25
 6/25 anonim ***** válasza:
Na akkor én is beállok a sorba, mert 28-29-re nem várom :D:D:D nem merek tesztelni, csak legelőbb vasárnap reggel.
2017. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Márciusban hagytam abba a fog.gátlót, azóta magától 1x jött meg, meg majd most kell vasárnap vagy hétfőn. Nagyon kíváncsi vagyok. 12-én,13-án,18-án és 20-án voltunk együtt , szerintetek mikor teszteljek, hogy 101%-ot mutasson??? Annyira bízom benneeeee .....
2017. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2#-es vagyok szerintem hetfőn csinàlj tesztet.Èn reggel megint teszteltem vateràssal de semmi.Mùlt hònapban màr ilyenkorra 3nap barnàzàs utàn jelöltem be ezt a napot mensi 1napjànak.3napja fàjdogàl a hasam meg a derekam.Màr jönne meg akkor mert idegesìt csak.
2017. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, holnap v holnap után lenne a mensim, azért így írom, mert elsején késő este jött meg anno. Szóval tegnap este dilemmáztam, hogy esetleg ma reggel teszteljek-e, de szerencsére reggel elmentem wc-re, és utána kapcsoltam, hogy akkor ma már nem tesztelek, mert az első vizeletnek annyi... ha már idáig kibírtam, nem akarom elrontani azzal, hogy ha esetleg terhes vagyok, túl korán tesztelek és nagyítóval kell nézni a tesztet. Talán holnap reggel...
2017. máj. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
2#-es vagyok ma elhasznàltam az utolsò vateràs tesztem valami van rajta de szerintem hibàs.Màr kiraktam a kèpet egy kèrdèsben de megmutatom nektek is
2017. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!