Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett már valaki olyasmit,...

Érzett már valaki olyasmit, mintha remegne a méhe? Érzett már valaki ilyet? Jelezheti, hogy sikerült ez a hónap?

Figyelt kérdés

Tegnap, egész nap, rengeteg apró méhösszehúzódást éreztem. Nagyon zavaró volt. Már voltam terhes egyszer, ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor elkezded érezni a baba mocorgását, de még nem vagy benne biztos, hogy az ő...

Most vetélés után ez volt az első próbálkozós hónapunk, és tuti jókor voltunk együtt, mert ovulációs teszttel szépen sikerült belőni, hogy mikor volt az ovu. Mit gondoltok, ez a remegés-féle érzés lehet a beágyazódás miatt? Én még sosem éreztem ilyet 'csak úgy'; egy ciklusban. Még 4 napom van a nemvártig.


2017. máj. 14. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Válasz nem is érkezett, de kíváncsiságból kérdezem: Késik/teszteltél?
2017. máj. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Babás voltál?
2018. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem. Most igen.
2018. febr. 6. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:
BOLDOG BABAVÁRÁST😍
2018. febr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!