Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt, aki ovu környékén...

Van itt, aki ovu környékén jár és babát szeretne? Hány naponta vagytok együtt? Követitek ovuteszttel?

Figyelt kérdés

2017. máj. 26. 08:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 naponta vagyunk együtt pre-seeddel, naptár szerint vasárnap lesz ovum, tegnap ellőttem egy ovutesztet de még nega volt, kövi ovutesztet holnap csinálom, most először ovutesztelek kiváncsi vagyok lesze egyáltalán ovum.....
2017. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Drukkolok,hogy legyen!:)

Mióta próbálkoztok?

Mi most kezdtük a 3.baba tervezését!Eddig is nézegettem az ovut néhány hónapban,kíváncsiságból,de nem mindig mutatta ki,lehet nem is volt.Meg nagyon be kell tartani,hogy előtte 2 órával már ne együnk,igyunk...Ja és az érzékenység sem mindegy..Én 30asat használok,neten szoktam rendelni,most úgy néz ki mutatja,tegnap már erős volt,de nem erősebb,mint a kontroll.

Meg mar tüneteim is vannak,uh mostanában lesz.

Ja és előző 2 babánál is néztem,tesztelgetős típus vagyok!:)Be is jött!

2017. máj. 26. 09:04
 3/31 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is most járunk ovu körül. Mi ovu előtti napokban 2-3 naponta vagyunk együtt, ovu környéken (2-3 napig) minden nap, reggel és este. :D Követem ovu teszttel. :)
2017. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Szia!Megy a drukk neked is!☺

Mikorra nem várjátok majd?Hány napos általában a ciklusotok?

Én elvileg június 8-9-10,majd a mai,holnapi ovuteszttől függően!Nekem változó,26-34ig,de általában 27-29 ha jó a pajzsmirigy hormonom jól van beállítva!

2017. máj. 26. 11:45
 5/31 anonim ***** válasza:

Elvileg június 10-e körül nem várom. A ciklusom változó, PCO-s vagyok, mozgás es diéta megy ezerrel. :-) Ovu teszttel kapcsolatban tettem fel a napokban itt kérdést (első ovus hónapom), elvileg ma van az LH csúcs. :-)


Neked hogy áll a teszted? :-)

2017. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
A PCO-s vagyok. Minden alkalommal Bejött az ovu tesztelés? Hányadik hónapban jött össze a baba?
2017. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Nekem az első vetélés volt,8.héten,8 hónap babatervezés után.Akkor nem használtam semmit,Elevitet szedtem(a régi fajtát).Missed ab.lett.

Majd eltelt megint az idö,járkáltam orvoshoz,hiper szuper minden,hormonális nem lehet.Csak nem jött a baba,háziorvost váltottam,egyből nézetett TSH,alulműködött.Gyógyszeres kezelés,fél év eltelt,semmi.Találtam barátnőm által sztk-s dokit,meddőségre kezelt,első 1×5 ös clostys hónapban megfogant a fiam,már 4,5 éves.

Második,spontán,szoptatás alatt jött össze,néztem ovuteszttel,9 nappal már a hcg is pozitív lett.Kicsit véreztem,a szoptatás miatt valószínűleg,de gyönyörű és okos kislányom született!:)

Azóta az ovutesztet védekezésre használtuk,én nem merek foggátlót szedni,így is sokmindenen túl vagyok.Nem minden hónapban lett egyértelmű eredmény.Alapból van olyan aki csak 2 havonta ovulál.Én mindig csak a jobb oldalon érzem,hogy van,olyankor rendes menses van.

2017. máj. 26. 14:50
 8/31 A kérdező kommentje:

Azóta elmentem IR-t nézetni,beeső cukrom van,de ez még nem vészes!Csak hát voltak tüneteim.Múlt hónapban majdnem összestem,mert betegség miatti gyógyszerek nem engedték felszívódni a letroxot.5,6 volt a tsh-m.Megemeltük a gyógyszert,így jó lesz,meg a panaszaim megszüntek.Remélem így összejön a baba majd!

Na ovutesztemet feltöltöm,nemrég csináltam,szerintem erős pozi ma,úgyhogy június 9re NEM várom!:)

2017. máj. 26. 14:53
 9/31 A kérdező kommentje:
2017. máj. 26. 14:59
 10/31 A kérdező kommentje:

Nektek milyen a teszt?

Mit kell szednetek?Inofolicot kell?Vitamint?

Akkor nagyjából egyidőre nem várjuk!😁

En ladeevitet szedek,de néha csak folsavat veszek be,a vastartalmú vitamint nem bírom annyira,de ezt a fajtát valahogy jobban elviselem...Mozogni én is mozgok esténként,de ülőmunkát végzek,nem túl jó..Meg hát a gyerekek után sok a teendő!Pont ezért tudok fitt maradni,már amikor😁😂

2017. máj. 26. 15:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!