Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aznap van peteérés ugye,...

Aznap van peteérés ugye, amikor a folyás nyálkás-nyúlós, tojásfehérje színű? Vagyis ha addig a napig akciózunk, amig ilyen folyásom nem lesz, nagyobb esélyem van lányra?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 14:21
 1/8 eszo ***** válasza:

elméletileg igen!! De szerintem ez véletlen műve is..

Sok sikert!

2010. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen folyás nem csak egy napig lehet, hanem akár egy hétig is. A legtermékenyebb a legutolsó ilyen folyásos nap és az azt követő első szárazabb.


ha lányt akartok, akkor három nappal azelőtt álljatok meg a próbálkozással, hogy bekövetkezne az első szárazabb nap. Persze könnyű ezt mondani, ugye...

2010. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most agyalok azon, hogy abbahagyom a gyógyszert.

Annó egy max két naposak voltak az ilyen folyásaim.

2010. máj. 17. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszert szedsz, akkor nincs peteérésed egyáltalán. A gyógyszer kikapcsolja a petefészked működését, leállítja a peteérést is.
2010. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tutom én is, hogy jelenleg nincs peteérésem.

Min 1 hónapot kihagynánk, illetve másképp védekeznénk.

Annó a nőgyógyászom, azt mondta, hogy akár már az első gyógyszermentes hónapban összejöhet.

Persze, tudom, hogy ez nem biztos.

2010. máj. 17. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszerszedés alatt a peték nem érnek, várakozó állásponton vannak félig éretten. Amikor abbahagyod a gyógyszert, akkor meg hirtelen kiszabadulnak, így elméletileg a tabi utáni első három hónapban nagyobb az esély a babára, mint utána.
2010. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerinted a logikázásom, amúgy jó?

Ha a nyálkás folyás napjáig akciózunk, akkor nagyobb az esély a lányra?

Úgy hallottam a fiúk 24 óra elteltével inaktiválódnak a méh savas közegében, a lányo jobban bírják.

2010. máj. 17. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz, alapvetően a lányok tovább élnek bent, a fiúk meg gyorsabbak, tehát nagyobb az esélye a fiúnak, ha a peteérés napján vagytok együtt, és nagyobb a lánynak, ha előtte 2-3 nappal. De ez csak az esélyt növeli valamennyire, de attól sem lesz tuti. Szerintem így kb. 60-40%-ra módosul. De sokan vannak akiknek pl. csak lánya, vagy csak fia van, és annak is megvan a genetikai oka.
2010. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!