Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1,7 TSH eredménnyel, menjek...

1,7 TSH eredménnyel, menjek endokrinológiára? Többi lejebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Leírnám a történetem,nem rég 6 hónapja próbálkozunk a babával...mentem méhnyakrákszűrésre és ott szóba került a dokimmal,hogy próbálkozunk a kistesóval...mondta egy sima labor nem árt de ez még nem ok idő várjunk a vizsgálatok hadával,meg esetleg egy spermavizsgálat.A férjemmel minden oké,megnézettük,nehogy ezen múljon alapon :) most kész a laborom kimondottan néztek cukor meg TSH értéket. 1,7

Ma mennék vissza nőgyógyra a dokimat hívom sajnos térde kiment,de vigyem be kollega megnézi.erre egy nagyon bunkó lekezelő doki volt(úgy bánom,hogy bementem)vittem a férjem és ezt a labor papírt.menjek endokrinológiára de azzal is majd csak augusztusba foglalkozik mert mit akarok én egy fél év után...:(

kérdésem az lenne,ti mit tennétek,Ez rossz érték?Mennyek endokrinológiára csak 50jkm egy másik városban van?A dokim sajna 3 hét múlva lesz csak addig lábadozik.


2016. máj. 13. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Most csak kíváncsiságból. Miért merült fel benned, hogy endokrinológiára menj ezzel a TSH-val??? Magasnak vagy alacsonynak gondolod?
2016. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én jónak itélem,csak a doki azonnal mnejek oda,olyan mint ha kidobott volna a nyakából és haladjak minden vizsgálatra alapon...nem voltam szimpi
2016. máj. 13. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
1 alatti a jo az endodokik szerint, a nogyogyaszok 2-4 alatt tartjak okenak. Te dontesz, hiszel-e a belgyogyasznak.:)
2016. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind a ket gyermekem 1,7 tsh ertekkel fogant :D nem ertem a dokidat.. Semmikeppen ne menj el ezert .. Ez egy teljesen jo ertek!
2016. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!