Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek újra, menjek...

Teszteljek újra, menjek dokihoz vagy várjak még mindkettővel?

Figyelt kérdés

8 évig szedtem yadinet januarban mikor voltam rakszuresen jeleztem dokinak hogy szeretnem majd abba hagyni. azt mondta semmi gond, terhes vitamint akar most kezdhetem szedni.

Április volt az utolsó bogyos hónapom, május elso heteben volt az utolso bogyos verzesem.


naptar szerint penteken kellett volna elkezdenem verezni, gorcsolten is egy kicsit meg nyomott az alhasam, mintha kezdodnek egesznap de semmi.

szombaton csinaltam tesztet (azt irta a vart mensi elott mar kimutatja a terhesseget) de negativ lett.

kerdes hogy teszteljek e ma/holnap ujra vagy varjak vele egy hetet, esetleg menjek dokihoz?


2017. máj. 29. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat ebbol meg barmi lehet.....siman keshet par napot, dr csinalhatsz masik tesztet is, nem kell ket nap csuszast szetparazni........a doki akkor merul fel ha mar 1-2 hete kesik es negativ a teszt.
2017. máj. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat akinek 1 hónapig meg se jött fogamzásgátló után meg olyat is akinek 2szer jött meg egy hónapban. A menstruációdnak újra be kell állni most hogy nem segít rá a gyógyszer. Lehet hogy teljesen más lesz a ciklusod. Csinálj még egy tesztet azért, de én nem aggódnék.
2017. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális hogy első hónapban nem pontos. A gyógyszer 28 napra állítja be a ciklusod, mindegy milyen eredetileg.

Nekem első hónapban 35 napra jött meg. Azóta már beállt (január óta).

Ilyenkor minden normális, ha előbb jön, ha később és ha nem lesz az is.

Szerintem felesleges az orvos.

2017. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszer abbahagyása után nekem az első nem bogyós mensi kimaradt. Elmentem dokihoz,számolgatott,kaptam progit amit 5 napig szedtem aztán mikor abbahagytam pár nap múlva megjött. Onnantól újra pontos 28 napos ciklusaim voltak bogyó nélkül is.
2017. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!