Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor lehettünk együtt vagy...

Jókor lehettünk együtt vagy lecsúsztunk róla?

Figyelt kérdés
Csütörtökön 25.én este pozitív volt az ovu tesztem.Aznap és másnap fájtak a petefészkeim és a nyúlós nyák is megvolt ami ma is van még.Pénteken 26.án egy kicsivel lett csak halványabb a tesztcsík a kontrollnál és szombaton meg vasárnap is igyanigy.Erre most csináltam megint kb 10perce egy tesztet ami egyertelműen pozitív lett de szurkálás már nincs csak a nyúlós nyák.A férjem pénteken este jött haza akkor már együtt voltunk meg szombaton és vasárnap is.Ma hajnalba kellett vissza mennie akkor rosszkor voltunk együtt?Nemértem az egészet még csak most lesz ovum?Akkor mért volt a fájdalom?
2017. máj. 29. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Vaaagy kettő lesz ;-) Semmiképp sem maradtatok le, de nem igazán értem, miért pozi megint. Lefotózod őket? A fàjdalom is megelőti at ovud, akár több napig is eltarthat, az belefér.
2017. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a csütörtöki

2017. máj. 29. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem pozi, muti a másikat.
2017. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2017. máj. 29. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Ok, most pozi, elvben 24-36 óra múlva. De akkor sem maradtatok le, legfeljebb kislány lesz ;-)
2017. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2017. máj. 29. 14:48
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt meg most csináltam ez tuti negatív
2017. máj. 29. 14:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne pénteken szombaton és tegnap este voltunk együtt.Legkozelebb talán szerdán tudunk :)De akkor aztmondod hogy van esélyünk?Reménykedhetek? :)
2017. máj. 29. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!