Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem tudja kimutatni a...

Miért nem tudja kimutatni a nőgyógyász a terhességet?

Figyelt kérdés
Vettem tesztet, ami pozitív eredményt adott, tehát szerencsére nincs baba. Mégsem nyugodhatok meg, mert egy hete késik a vérzésem. A párommal két éve vagyunk együtt és gumival védekezünk. (Nem hiszek a tablettában, mert én vagyok személyesen a tabletta eredménye, anyu anno elmondta a dolgokat, hogy nem akart a nővéremnek hugot... mindegy szóval ezért használok gumit) Múlt hónapban, életemben először menzeszes problémám adódott: két hétig tartott a vérzésem. A nőgyógyász azt mondta nem tudja mitől, de egy biztos nincs cisztám és nincs gyulladásom. Ebben a hónapban meg visszamentem, hogy késik egy hetet, de most se tudta miért van ez. Azt mondta: "Jöjjön vissza később akkor újra megvizsgálom." Aha... Tudom, h a gumi nem 100% és a patikai teszt sem az. De ha az orvos sem tudja, akkor honnan szerezzek információt? Lehet én aggódom... de most vab először menzeszes problémám. Huszonhárom éves vagyok, ha ez számít.

2017. máj. 30. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt pozitiv , az azt jelenti, h terhes vagy... a negativ jelenti h nincs baba.
2017. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, tudim, de úgy értem, hogy ga a teszt negatív eredményt mutat az pozitív, jó dolog, ha pedig a teszt pozitìv eredményt mutat, akkor az rossz.
2017. máj. 30. 14:28
 3/14 A kérdező kommentje:
(Elnézést a helyesírás miatt, kapkodtam)
2017. máj. 30. 14:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagy és most komolyan azon aggódsz hogy 1 hetet késik? Istenem nekem is késett már egy hetet és én általában 10 napig menstruálok és mi is gumival védekezünk.

Nyugodj már le nincs semmi bajod. Az orvos meg azért nem mond semmit mert nincs semmi.

2017. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon a terhességen aggódsz akkor menjél vissza a dokihoz és kérjél vérvételre beutalót. Vérből előbb lehet látni
2017. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Hat egy kicsit serto a gondolatmeneted a pozitiv/negativ valodi es altalad magyarazott jelentesevel, de ettol most tekintsunk el.

Sokat nem tehetsz, tesztelj meg 1x reggel, mas fajta teszttel, aztan nyugodj meg, vszinu nem v terhes. Masreszt a tablettat anyud szinte biztosan nem jol /vagy nem jot alkalmazott, ill 24 eve meg elegge mas szinten tartott is a tabletta.

2017. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Elnézést kérek, ha valami sértőt írtam. Nem akartam megbánrani senkit! A gyerekeket nem szeretem, nem is tervezek gyereket. Miért? Mert nem felejtettem el milyen yereknek lenni. Miyen mikor kinevetnek, hogy nem is merem az apám. Milyen mikor furcsállják h nővérem az apja vezetéknevét hordja de én anyumét. Nem szerettem gyerek lenni. Ledöbbentem mikor kamaszként közölte velem az igazságot anyum és a mamám. Ha eziatt nem normális vagyok, akkor vállalom, őrült vagyok. És rettegek a terhességtòl, azért borít ki a késés

2017. máj. 30. 14:45
 8/14 A kérdező kommentje:
Az agyi szintem azért nulla mert megszülettem. Ne aggódj ha nem derül ki h anyum félrelép és nem hord ki akkor nem élnék. Hidd el ez nyomaszt engem is de ez van.
2017. máj. 30. 14:47
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,lelkileg tényleg nem vagy a toppon.Én javasolnék egy pszihológust,vagy inkább pszihiátert,és nem gúnyból mondom,hanem hogy fel tudd dolgozni a gyerekkori sérelmeket.Attól még hogy neked ilyen elcseszett gyerekkort teremtett a jó anyád,te még lehetsz jó anya.
2017. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pszichológus kell neked. Ma teszteltél és ma késik egy hete? És mikor voltál pontosan dokinál? Időben eltévedtem. Utolsõ mesu első napja? Hány naposak a ciklusaid?
2017. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!