Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély? (mindjárt...

Van még esély? (mindjárt megjön érzés)

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie, mindig 28 napos a ciklusom, és mindig kbugyanabban az órában is jön meg. Most tegnap óta csak azt érzem hogy meg fog jönni, egy kicsit fáj is, de nem jön semmi. Másnál is volt ilyen, csak közben nem jött meg neki?.

Tesztelni hétvege előtt nem akarok.


2017. jún. 1. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nehéz megmondani. Drukkolok! :)
2017. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt. Az érzés megvolt, mégsem jött meg. Vártam a harmadik napig, mielőtt teszteltem szép pozitívat.
2017. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nálam igy volt. nagyon pontos a ciklusom vagy egy nappal elobb jön meg vagy aznap amikor kell de késni nem azokott. kivártam az egy nap késést utánna vettem tesztet. most 8 hetes vagyok :)
2017. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? :)
2017. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött, úgyhogy majd talán következő hónapban... De ez még úgyis csak az első volt. :)
2017. jún. 4. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok! :)
2017. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Majd írok a következő nemvártnál is! :D

2017. jún. 4. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!