Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a terhesség?...

Milyen érzés a terhesség? Mekkora esély van ikrekre?

Figyelt kérdés

Mindenre kíváncsi vagyok.Milyen érzés a szülés?Történetek is érdekelnek.

Azért írtam gyerekesen mert kamasz vagyok és érdekelnek.Nem azért kérdezem mert szeretnék gyereket ha nem, mert szeretem a kicsiket.



2013. júl. 24. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elején igazából semmiben sem más érzés babát várni, mint nem. Mikor elkezd nőni a pocak, akkor kissé tudatosul az emberben, de akkor sem érzed magad máshogy fizikailag. Lelkileg mindenkinek más érzés. Nekünk tervezett baba, gyorsan jött, nagyon nagy öröm és boldogság, hogy úton van. Fizikailag onnantól kezdve van változás, hogy megmozdul a baba. Onnantól kezdve egyre többször érezni, hogy hoppá, nem vagyok egyedül. Ahogy nő a baba, és egyre nő a pocak, az élet egyre viccesebb. Legalább is, én így élem meg a 36. héten. :) Előfordulnak váratlan helyzetek, mikor a baba csak úgy ficánkolni kezd, vagy egyes hangokra idővel reagál. Nagyon szép állapot, azonban biztos vagyok abban, hogyha valaki nem tudatosan vállal babát, vagy rossz szájízzel tartja meg, akkor korántsem olyan vidám. Ráadásul nekem problémamentes a terhességem, egy porcikám se fáj, nem hánytam, a gyerkőc sem rugdalja le a belső szerveimet, tehát én ebből a helyzetből is szerencsés vagyok. Vannak ismerősök és rokonok, akik nem ilyen pozitívan élte meg a terhességét.

Még nem szültem, de ha gondolod, pár hét múlva visszaírok, hogy milyen volt. Gondolom, fáj de feltételezem, túlélhető, hiszen nem halt ki az emberiség. :)

2013. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia mi most szeretnénk babát 1 hete kezdtünk el próbálkozni örülnék ha leírnád az élményeidet
2013. júl. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia. állítólag már eléggé gyakoriak az ikrek, persze köszönhető ez a lombik programoknak is, de simán van esély spontán két babára:) állítólag minden 80. terhesség iker terhesség, ennek ellenére azért még nagyon megnéznek/kikérdeznek, ha két babát vár az ember :)


a terhesség olyan dolog, amit nehéz leírni, szó szerint édes teher, néha fáj, szúr, kellemetlen, ijesztő, bizonytalan, de összességében nagyon jó, én sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok :) szülésről még nem tudok beszámolni.


27 hetes ikres kismama

2013. júl. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat és első hozzászoló igen érdekel

oké

2013. júl. 25. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!