Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 21. ciklusnapon volt...

Ha 21. ciklusnapon volt peteérésem akkor kesni fog?

Figyelt kérdés

Ha nem sikerült a baba , akkor is kesni fog? Tudom a szokásos oltogatásokat , tehát már most leírom, nem láttok belém. Ezzel tisztában vagyok. De sosem volt ilyen eddig maximum a 17.napra esett. Homerozok es lh tesztelek ebbol tudom a peteéresem. Neg mar 3x voltam pé követésen!


Igy is sikerulhet? Vagy akadály ez? 8 honapja próbálkozunk.

Voltam hormon vervetelen es minden rendben. Parom is volt vizsgálaton nála is rendben van minden.

Így is tarthat ilyen sokáig ?:/ egy kémiai terhességem volt marciusban


2017. jún. 2. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog késni, csak a 35. nap környékén lesz esedékes a vérzés. Késésről akkor beszélünk, ha az ovuláció óta eltelt több, mint két hét és nem jött meg. 21. napi ovuláció esetén a 36. ciklusnaptól beszélünk késésről, hogy teljesen világos legyek. (Pl. 10. napi repedés esetén már a 25. naptól késéről beszélünk, szóval nem akkor késik a vérzés, ha a tankönyvi 28 napnál később jön meg.)


Persze, sikerülhet kései peteérés esetén is, persze ha együtt voltatok annak a környékén is.


Teljesen egészséges pároknál is 15-20% az esély a babára egy hónapban, ha az időzítés is jó, teljesen normális, hogy 1-1,5 év kell egy baba összehozására.

2017. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azért gondolom h késnie kellene mert nekem amikor 17.ciklusnapon volt peteérésem akkor is csúszott 2 napot. mindig pontosan 14 nappal pé után jön meg.:/

köszönöm.

2017. jún. 2. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont ezt mondom, hogy ovuláció után két héttel esedékes a vérzés és látod is, hogy te is így működsz. :)
2017. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, igen még egyszer elolvastam amit írtál. végülis nem fog késni csak pár napot csúszik..de gondolom ez nem egészséges, ha többször előfordul ,mint egy alkalom.köszi.:) remélem hamarosan sikerül. a következő ciklusban kapok clostit kis dózisban, mert van h nem is nő elég nagyra a tüszőm így meg sem reped
2017. jún. 2. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs a 21. napi ovuval. Ne jeseredj ennyire neki! :-) És igen, ahogy írták, a 36. napig nincs de féle késés, ez ilyen ciklus és kész.
2017. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 piroska és a farkas ***** válasza:
A 35 napos ciklussal nincs semmi gond, főleg, ha rendszeresre így állt be. Nekem két baba is a 21. napon fogant, a 34.-35. napon lett pozitív a teszt.
2017. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem igy állt be, eddig max 33 napos volt akkor egy napot késett 16 dpora jött meg. Amúgy 31-32 napos!:)
2017. jún. 2. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!