Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veteles utan nehezebb teherbe...

Veteles utan nehezebb teherbe esni?

Figyelt kérdés

Egy ismerosom ezt mondta, hogy ha volt mutet konnyebb ha nem akkor nehezebb.. nem tudta megmondani miert. Csak így tudja.

Nekem nem kellett mutet hál Istennek, próbálkozhatunk azonnal tovább. Bár mi kivarjuk inkább mire megjön egyszer es majd utána.

Szedek vitaminokat , mast nem és a párom is szed vitamint.


2017. jún. 2. 21:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

én pedig pont fordítva tudom, hogy a műtét nélküli után könnyebb, egyébként is az után egyből lehet is próbálkozni...

Drukkolok!

2017. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Pont fordítva. Ha nem volt műtét, akkor könnyebb. Hajrá :) Gyors babásodást kívánok!
2017. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Elég közömbös volt a hölgy, aki ezt mondta. Es ezert is furcsalltam, mert eddig nyugodt voltam , hogy a neten azt olvastam általában ilyenkor kicsit konnyebb a kovetkezo 3-6 hónapban teherbe esni.

Koszonom szepen. Remelem sikerul es hamarabb mint az angyalkánk.. :(

2017. jún. 2. 21:27
 4/25 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy nehezebb??

Hugomaimnak,abortusz,es missed abortusz utan is sikerult ujra teherbeesni azonnal!

2017. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

*hugaimnak

Bar ez eleg egyenfuggo!

Van aki a tavaszi szellotol is teherbe esik,masok meg (mint pl.en is),meg ha elesben is csinaljak vedekezes nelkul eleg regota es megsem esnek teherbe!

2017. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Egy kismama ismerosom mondta, mert elmeseltem Neki h 6 hetesen kiderult h már alig 5 hetesen elhalt a baba es akkor mondta h ne adjam fel. Kerdeztem mert kéne 9 hó után feladni?

"Mert sokkal nehezebb lesz most a teherbeeses h nem volt mutet"

2017. jún. 2. 21:32
 7/25 A kérdező kommentje:
Hat igen.. nekunk se nagyon akar jonni bar "csak" 9hónapnál tartunk meg 3 closti kura volt. De talan jon hamarosan. Most semmit sem szedek hagyom a szervezetem nyugton kicsit
2017. jún. 2. 21:33
 8/25 anonim ***** válasza:
Hülyeség, ne hallgass rá. Próbálkozzatok, persze, de nem fog tovább tartani...
2017. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen h mindannyian nyugtattok. Lehet, h szánalmas h par idegen miatt a Gyk-n jobban erzem magam.. de tényleg kezdtem így nap végére elkenődni!!

Próbálkozunk természetesen.:)

Kovetkezo ciklusban nezunk is egy peteerest uhval h kell e ujra closti!:)

2017. jún. 2. 21:36
 10/25 A kérdező kommentje:
2016ban kezdtunk neki a cél az volt , h legkésőbb 2017ben várandós legyek. :)
2017. jún. 2. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!