Még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az ovum nagyjából mindig középidőben szokott lenni, akkor kicsit fáj a hasam. De most abba hagytam a fogamzásgátlót, és a mensi után az 5. napon voltunk együtt a párommal, és másnap úgy fajdogalt a hasam mint közép időben. Lehet hogy most akkor volt ovum és terhes lettem? Ha igen így mikor csináltatok tesztet mert most nem is tudom mikor fog megjönni... Valaki tudna segíteni?

2017. jún. 4. 11:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elöttem szolonak igaza van. Nálam kellett két honap utána bár én nem sokat szedtem nem birta a szervezetem kb 4 napig.. aztán babát is akartunk abba hagytam.. attol függ miota szedted mert ha régebb ota akkor bizony el fog tartani.
2017. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fogamzás gàtlo tabletta melelett a teherbe esés akkor lehetséges ha valaki nem szedi rendesen a tabletàtt.Igy előfordulhat peteérés,de ha te mindig rendesen szedted akkor kizàrt hogy peteérést érezted volna hisz a fogamzàsgàtlo megakadàlyozza a peteérést.Gondolj bele ha te a peteérést érezted volna mindig akkor lehet màr ràg terhes lettèl volna a gyogyszer ellenére is.Természetesen mivel nem szedsz semmit igy előfordulhat a terhesség,tesztet az aktus utàn 14 nappal érdemes elvègezni.Sok sikert.
2017. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen sokáig szedtem, de szerintem ez gyógyszer és szervezet függő is hogy kinek mennyi idő után sikerül. Meg hát pár olyan dolgot tapasztaltam amit eddig nem és a gyógyszer szedése előtt sem, igazából ezért gondoltam arra hogy esetleg baba. :) Még pár nap és kiderül :)
2017. jún. 4. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!