Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek akár terhes is? Nem...

Lehetek akár terhes is? Nem tudom eldönteni elment e bennem vagy sem?!

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet hogy nekem 4 napig tartott a mensim.Utána 9 nappal később taliztam barátommal és kocsikáztunk utána megtörtént ami történt...de sz-r volt,barátom már rég nem szexelt,és amiben nem vagyok biztos hogy csak előváladék volt,mivel nagyon bőségesen jött neki,és első menetnél azt mondta mindjárt elmegy ,nem bírja tovább,de aután megtörölte magát zoknival is....hát nemtudom nekem azt mondta nem élvezett el,csak nagyon közel volt hozzá,mégis alattunk fehér foltok voltak a hátsó ülésen az előnedve pedig tudtommal nem ilyen ...Bocsi hogyigy leírom aztán mondta hogy várjunk 10 percet ,,utána még egy menet de azt nem csináltuk végig,nem érezte elég keménynek magát odalent,és kivette és abbahagytuk utána,
2017. máj. 29. 10:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes az előváladéktól is.
2017. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 p.szabina1223 ***** válasza:
100%
Hát szerintem van esélye rá. Előváladéktól is lehet valaki terhes. Ha nagyon bőségesen jött, az már szerintem rég nem előváladék volt :S Ha benne vagy a 72 órában menj el eseményutáni tablettáért. Ha nem, akkor reménykedj, hogy megúszod.
2017. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Tegnap egy 18L tett fel ugyanilyen kerdest, kocsiban szex, reg szexelt csavo, kitudjamilyen valadek......ennyire seggek a mai lanyok?? Azt sem tudjak mi jott ki a pasibol es hogy elment-e egyaltalan? Barbizni kene meg inkabb...
2017. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es abban a kerdesben is lankadozott a "nagyon felizgult csavo"...
2017. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Igen lehetsz, gondolom akartok gyereket ha már nem védekeztek....
2017. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Annyi eszed van komolyan mint egy marék lepkének.
2017. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A ciklus 13. napján?? Juhú....
2017. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy a második menetet nem csinálta végig, mert az elsőt már végig csinálta. Olyan nincs egy pasinál, hogy nem élvez el, de közel volt, meg várjunk 10 percet, utána meg semmi. Ez vicc, jól átvert! És igen, lehetsz akár terhes is!
2017. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ezt a szex dolgot addig míg fel nem ismered milyen az mikor elmennek benned..mert szerintem a pasi telibeküldött elég rendesen. Ha nem telt még le a 3 nap rohanj esemény utániért.
2017. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Legyünk jóindulatúak, tegyük fel, hogy nem ment el...

De aztán visszatette 10 perc múlva!

Ezzel az erővel pont telibeverhetett volna. Bőven maradt élő sperma a húgycsőben, amit az előváladékkal frankón elkent benned.

Ráadásul a peteérés előtt közvetlenül! A legjobb időzítés, ha gyereket akartok.


Szerintem csak abban reménykedhetsz, hogy nem vagy az a termékeny típus, akinek elsőre összejön, és megúsztad. De ne nagyon csodálkozz, ha bő két hét múlva késik, és két csíkosat tesztelsz.

2017. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!