Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a pasi elvileg nem örülne...

Ha a pasi elvileg nem örülne ha lánya lenne?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, most hagyom abba a fog. gátlót. Ma azt mondta, hogy ha lánya lenne (legalábbis elsőre) akkor abszolút nem örülne neki. Én is inkább kisfiút képzeltem el első gyereknek kiskorom óta, de azért biztos vagyok benne hogy örülnék a kislánynak is. Ugyebár nem nagyon tudjuk kontrollálni, csak a "szerencsén" múlik, mi lesz... Másnak is volt ilyen hogy a párja nem örült volna a kislánynak? Ez később megváltozott?
2017. jún. 4. 17:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
59%
Ha megvan a kellő összhang a szülők között, lélekben is minden rendben van, a férfival is, tehát valóban vágyik egy kisbabára, akkor ha megszületik, teljesen mindegy lesz neki, hogy kisfiú vagy kislány. Ugyanúgy örülni fog neki.
2017. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
46%

Ez hülyeség szerintem.

Van egy elképzelése...de amikor elmegy veled uh-ra és látja majd mozogni a picit és amikor már kezében tartja, tök mind1 lesz neki h fiú vagy lány.

Nyugi. Nem hinnem h nem fog neki örülni vagy nem fogja szeretni.

2017. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Bocsi, de egy ilyen kijelentés után...

Én elgondolkodnék a közös gyerekvállaláson.

Ez az " abszolút nem örülne" durva!

2017. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Közöld vele, hogy a gyerek neme egyedül az apán múlik. Viszont ha ilyen kijelentést tenne én elgondolkodnék azon hogy elkezdjünk-e próbálkozni.
2017. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Elvileg az én apám se örült neki, de kb csak egy percig, mikor megtudta. Utána teljesen mindegy lett neki. Ezért nem gondolom ezt akkora dolognak hogy emiatt hagyjam az egészet.
2017. jún. 4. 17:15
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Barátnőm pasija is mondott ilyet. "Természetesen" kislány is lett az első. Nem volt egy éves, mikor külön mentek. Addig se foglalkozott egy percet se a közös gyerekkel, azóta se.
2017. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%

Akkor minimum elbeszélgetnék vele. S amíg nem állítja, hogy neki majdnem mindegy, addig mindent elkövetnék, hogy ne essek teherbe. Bár az én személyiségemmel az ágyam közelébe se jöhetne az ilyen után minimum hónapokig. Nálunk ez iszonyatos incompatibilitás lenne, hihetetlenül idióta álláspontnak tartom a saját szemszögemből. Igaz, én androgün vagyok, sosem éreztem magam annak, ami biológiailag vagyok, a nem az egy apróság számomra, közel sem azon múlik az ember személyisége, értéke, szerethetősége meg semmi.

Szóval nálunk nagy törés lenne, de nem minden pár ilyen. Azért aggasztó az ilyen, főleg, hogy ezt ki meri jelenteni. Mert az, hogy valaki igazából jobban szeretne fiút, az OK.

2017. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Apám detto. Utálja, hogy csak lányai vannak. Főleg engem mert én vagyok a második lány. Szóval van ilyen, igen. Mellé iszonyat rossz apa, de hiszem, hogy akkor sem lett volna jobb, ha fia születik.
2017. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen emberrel eleve nem terveznék gyereket.Ez a kijelentés eléggé figyelmeztető hangsúllyal bír a jövőre nézve.
2017. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyen emberrel nem vállalnék gyereket.
2017. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!