Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A történet annyi hogy a barátommal 2 napja lefeküdtünk, viszont feltünt neki ay aktus közben hogz talán kisykadt ay óvszer, és gyorsan ki is szedte, nem élvezett el bennem, szerencsére időben kiszedte, viszont azt mondta hogz van ráesély hogz egy nagyon kevés az óvszerbe ment. Én utána gyorsan elmentem és megmosakodtam amennyire tudtam. Arra a kérdésre válasyólva hogy miért nem vettünk eseményutánit, az a válaszom hogz én nekem ma reggel mondta hogy lehet hogy egy kevés ment az óvszerbe..én a terhességet elég valószinűtlennek tartom, de érdekel a véleményetek, tapasztalataitok- Lehetek terhes?
2017. jún. 4. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó! A részlet utolsó mondatát ajánlanám figyelmedbe. Teherbe lehet esni előváladékból. Nyilván nem sok eséllyes, de lehet.
2017. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%
Igen! Lehet! Ha nem pisilt az előző ejakuláció után. De ezt kétlem.
2017. jún. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!