Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A bajom az hogy 4. Napja eros...

Kvanika kérdése:

A bajom az hogy 4. Napja eros szurkalo erzest erzek az alhasamban. Lehet terhesseg? Tobbi lent

Figyelt kérdés
A bajom az hogy 4. Napja eros szurkalo gorcsolo erzesem van az alhasamban ami kisugaroz ket oldalra a hasamba a fogamzasgatlot egy honapja hagytam abba..az elozo verzesem fogamzasgatlo mellett is barnas volt es rettentoen keves... Babat szeretnenk de lehetseges hogy ilyen hamar osszejott? A melleim szine megvaltozott rozsaszinrol barnasra..illetve erzekenyek.. Hiztam 4 kgt..de 23-an kellene megjonnie.. Velemeny?

2017. jún. 6. 06:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat hozzatennem hogy nem gorcsosen akarunk babat tehat nem bebeszelem..mi azt hittuk fel ev egy ev mulva jon ossze.. Illetve ezt nem irtam be a kerdesbe..kellemetlen szagu folyasom van..4.napja szinten illetve sexualis egyuttletkor mindenem osszeszorul (mehem,szinte a gyomrom is..) de nagyon elvezem... Meg a mellem izgatasatol is szinte sikitani tudnek az elvezettol.. Legyszi vki vmi megnyugtatot.. Az is megnyugtato lenne h terhes vagyok illetve az is h nem. Mivel az ilyen eros fajdalom mehen kivuli terhessegre utal. Orvoshoz feleslegesnek tartom elmenni mert meg ugysem lat semmit. Tesztet is csak penteken veszek. Addig varok...
2017. jún. 6. 06:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellemetlen szagu akkor valami fertőzés azonnal doki főleg ha meg baba van akkor a kezeletlen fertőzés vetélést okozhat. Egyébként vanakinek az első hónapban összejön
2017. jún. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 23-an kellene megjonnie, az meg tobb mint 2 het. Ha 4 napja van, akkor boven 3 hettel a kov mensi elott jezdodott.

Lehet meg csak most van/volt peteeresed, ha kb 28-30 napos a ciklusod, es gyogyszer mellett azert ez elegge szabalyos szokott lenni.

Barmi is ez, szerintem meg terhessegi tunet (bar ettol meg osszejothet a terhesseg), de az is lehet, hogy csak a gyogyszer elhagyasa miatti hormonvaltozas valtja ki ezeket a tuneteket.

Mikor volt utoljara menzeszed, es a paroddal mikor voltatok egyutt?

Mar az elozo ciklusod alatt sem volt tabletta, tehat ez a 2. vedekezes nelkuli honap?

2017. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsanat, elirtam

* Barmi is ez, szerintem meg NEM terhessegi tunet ...

2017. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyulladas. Fertozes. Orvos. Plane ha kellemetlen szagu emellett ne me junk mar el. Nyilvan nem normalis
2017. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!