Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől vannak hangulat ingadozá...

Mitől vannak hangulat ingadozásaim?

Figyelt kérdés

sziasztok

mostanában vettem magamon észre ( és mondták is) hogy hisztis vagyok?!

valóban. mindenen elsírom magam. ha megdicsérnek, ha filmet, vagy bármit nézek. ha ülök is. egyik pillanatban letargia, másikba is sírok, de nevetek közben ( kínomban)

érzékeny lettem mindenre.

a szexuális életem most aktívabb.

lehet baba a dologban vagy csak a "hormonok"/ ilyen időszakom van??

köszönöm.



2017. jún. 6. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát én nem vagyok terhes, de menstruáció előtti időszakban mindig ilyen vagyok, sőt van, hogy amúgy is.
2017. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Menstruacio elott a nok 99%-a ilyen, a hormonok miatt (nemhiaba szuletett errol kismillio vicc es anekdota es film es reklam es mondas).

Amugy hirtelen bejott a nyar, 30-33 fokok napok ota, az ismeroseim nagy resze nyugos es hisztis :) Megertem, ez megviseli a szervezetet.

2017. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. 10 nap múlva jönne meg, fe én nem szoktam ilyen lenni, ezért furcsáltam. fe akkor nem valószínű.
2017. jún. 6. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:

én se szoktam ilyen lenni, de pl. most azelőtti nap hogy megjött volna, kérdezte a barátom hogy miért vagyok ilyen hisztis, és azt mondtam neki hogy "azért mert még mindig nem szexeltünk..." (kb 1 perce ért haza akkor)

Máskor nem szoktam ilyen lenni, csak mensi előtt, és már ő is csak nevet rajtam.

2017. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem PMS tünetek ilyenek . Ha védekezés nélkül szexelsz mindig van rá esély hogy Terhes legyél
2017. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem mensi elött soha nem volt ilyen tünetem hogy sírtam... csak most van de már 9hkm vagyok :)
2017. jún. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm és gratulálok!
2017. jún. 7. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!