Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan itt, aki vetélés...

Van olyan itt, aki vetélés után egyből teherbe esett első próbálkozásra?

Figyelt kérdés

köszönöm előre is a megértő válaszokat, de nemtudom ez lehetséges -e, szabad próbálkoznunk de vajon van ennek vmi esélye h azonnal van peteérés is?

korai terhesség halt el

4+ 6nál


2017. jún. 6. 17:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm igen, de az a baba se maradt meg, az orvos szerint az előző vetélés miatt még nem regenerálódott tökéletesen a nyálkahártya így nem tudott rendesen megtapadni a második baba.
2017. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mertem próbálkozni. Kivizsgáltattam magam. IR (inzulinrezisztencia) volt az ok. Ennél pedig magas a vetélési arány, jól tettem, hogy először kezeltük ezt, és utána vágtunk bele.


Anélkül, hogy tudnád az okát, én nem próbálkoznék.

2017. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%

Biztos van több ilyen eset is(a saját környezetemből nem tudok példát hozni). Főleg amiatt van mert ha már egyszer létrejön, akkor az azt jelenti, hogy minden oké(legalábbis a fogantatás résszel).

Abortusz után is nem véletlen mondják, hogy ha nem akar az illető gyereket a szokásosnál jobban oda kell figyelni a védekezésre.


Én a helyedben azért legalább 1 ciklust várnék, hogy minden visszarázódjon a rendes kerékvágásba.

2017. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
kivártunk 1 ciklust , tehát az letudva, de egyet sem kellett volna a dokim szerint , sőt most adott volna clostis de úgy vagyok vele h azzal várnék 1-2 ciklust még mert éreztem a pét , szval felesleges lett volna talán.:) köszönöm a válaszokat
2017. jún. 6. 18:21
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepp az orvos mondja meg, mennyit kell varnod!

En 6 hetesen veteltem el osszel, veteles utan egy hettel a kontrollon azt mondta a doki minden kiurult, a mehnyalkahartya szep, mehet a probalkozas. (3. ciklusban lettem ujra terhes, o most 28. hetes :))

De valakinek javasol a doki 1-2-3 honap szunetet, szervezetfuggo.

2017. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nem vagyok IR-es 5 hónapja vizsgáltak ki mindent, pcora ,IR -re , hormonsor (3.és 21.napi )
2017. jún. 6. 18:22
 7/23 A kérdező kommentje:

kedves utolsó örülök h sikerült Nektek a baba.:)

köszi h írsz, az orvos azt mondta a kontrollon h próbálkozhatunk szinte azonnal tovább, addig mi óvszert használtunk, és most próbálkoztunk újra, 2 nap van a nemvártig, vetélés után 2 nap késéssel jött meg

2017. jún. 6. 18:24
 8/23 anonim ***** válasza:
Három évig próbálkoztunk, majd novemberben teherbe estem, januárban 6 hetesen nem volt szívműködés, missed ab. műtét. Az ultrahangon azt mondták, áprilisban próbálkozhatunk. Februárban ismét teherbe estem - a próbálkozások után nem számítottunk rá - és csütörtökön töltöm a 16. hetet.
2017. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Tesóm. Első baba elment, kövi hónapba teherbe esett( a doki is ajánlotta neki h ne hagyják abba a próbálkozást.
2017. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én is nagyon korán vetéltem el. Épp pozi lett a teszt, 4 napra rá megjött. Szóval kb úgy, mint neked. Szerintem,pláne, ha nem kellett műszeres befejezés-mert ilyen korán miért kéne, hisz ha valaki nem is akar gyereket, és késik pár napot, nem nézi meg teszten, terhes-e, mégis van, hogy pár nap késéssel elvetél. Szóval ilyen esetben nyugodtan lehet próbálkozni szerintem. De majd megmondom neked, sikerült-e egyből, mert mi is egyből próbálkozunk újra.
2017. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!