Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most vagyok 5 hetes terhes....

Most vagyok 5 hetes terhes. Viszont meg mindig nagyon gorcsolok, ez meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyhe görcsölgetés mintha meg akarna jönni még belefér, de a nagyon görcsölök már nem igazán jó
2017. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Napi egyszer van egy picit erosebb..nagy problema ez?
2017. jún. 8. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
ha erősen görcsöl az baj. de ha csak kicsit azzal nincs probléma sokan görcsölnek honapokig
2017. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el szedni magnéziumot! Es pihenj sokat ha tudsz. Én is görcsöltem az elején annyira hogy menni is alig bírtam. De nekem volt egy kis progeszteron hiányom is. Ahogy az pótolva lett és szedtem a magnéziumot is akkor elmúlt. De amíg nincs vérzés addig nincs baj nyugi! Boldog babavárást!

23hkm

2017. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot. Napi 450 mg- ot is ajánlanak.
2017. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!