Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napja előtt 3 nappal...

Nemvárt napja előtt 3 nappal lehet"terhestünet"pl hányinger? Van itt olyan akinek ilyen korán volt?

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg nem, gyakorlatilag nem tudhatod.

Nekem volt hányingerem, sőt hánytam is még mielőtt pozitív lett volna a teszt (előtte 1 nappal), de lehet, hogy csak elrontottam a gyomrom. Meg persze terhes is voltam. :)

2017. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak napok óta tartó mellérzékenység és mensi görcsök,izzadás hőhullám,orrviszketés.ezek a tünetek csitultak márka már jobban vagyok de a mell érzékenység maradt.
2017. jún. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt... meg is lepődtem. 5 nappal nem várt előtt, gyomorégés érzete alhasban. Ekkor 10es teszt negatív.

Másnap megszédültem ebéd után... délután 3 különböző teszt is nagyon halvány pozi lett... muszáj voltam még 2 félét venni, mert mondom, ha azon is van akkor tuti :D

utána levő nap tehát 3 nappal nem várt előttől már egész nap szédelegtem émelyegtem. Szóval, ha baba miatt van rosszullét akkor már a teszten is kell lennie valaminek. De hányinger simán lehet pms tünet is főleg ebben a melegben.

2017. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt néha, de még nem olyan, mint a terhességi hányinger. Mivel már többször voltam terhes, tudom, hogy más érzés. Viszont! Nemvárt előtti héten már irtó álmos voltam, és szédültem időnként az utcán. Ja! És olyan szurkálós érzés volt az alhasamban, mint pé-kor, csak mindkét oldalon.
2017. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!